Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Mikroekonomia I [110500-D] Semestr zimowy 2022/23

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
11:40, gr.6
Wykład (s.Aula I bud.G), Piotr Maszczyk
11:40, gr.4
Wykład (s.Aula IV bud.G), Marcin Wajda
11:40, gr.2
Wykład (s.Aula III bud.G), Izabela Zawiślińska
11:40, gr.1
Wykład (s.Aula VI bud.G), Bogusław Czarny
11:40, gr.63
Ćwiczenia (117 bud.A), Bożena Horbaczewska
11:40, gr.43
Ćwiczenia (107 bud.A), Joanna Marczakowska-Proczka
11:40, gr.41
Ćwiczenia (105 bud.A), Anna Duszak
11:40, gr.23
Ćwiczenia (102 bud.A), Edyta Cegielska
11:40, gr.21
Ćwiczenia (1 bud.A), Justyna Góral
11:40, gr.13
Ćwiczenia (232 bud.G), Bogusław Czarny
11:40, gr.11
Ćwiczenia (214 bud.G), Patrycja Graca-Gelert
11:40, gr.61
Ćwiczenia (115 bud.A), Piotr Maszczyk
12:00
13:00
13:30, gr.22
Ćwiczenia (1 bud.A), Justyna Góral
13:30, gr.12
Ćwiczenia (214 bud.G), Patrycja Graca-Gelert
13:30, gr.14
Ćwiczenia (232 bud.G), Bogusław Czarny
13:30, gr.62
Ćwiczenia (115 bud.A), Piotr Maszczyk
13:30, gr.24
Ćwiczenia (102 bud.A), Edyta Cegielska
13:30, gr.42
Ćwiczenia (105 bud.A), Anna Duszak
13:30, gr.44
Ćwiczenia (107 bud.A), Joanna Marczakowska-Proczka
13:30, gr.64
Ćwiczenia (117 bud.A), Bożena Horbaczewska
13:30, gr.73
Ćwiczenia (112 bud.G), Jakub Olipra
13:30, gr.71
Ćwiczenia (107 bud.G), Agata Sielska
13:30, gr.53
Ćwiczenia (105 bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
13:30, gr.51
Ćwiczenia (012 bud.G), Sylwia Domańska
13:30, gr.33
Ćwiczenia (210 bud.G), Anna Duszak
13:30, gr.31
Ćwiczenia (219 bud.A), Aleksandra Szarek-Piaskowska
14:00
15:00
15:20, gr.7
Wykład (s.Aula I bud.G), Wojciech Pacho
15:20, gr.5
Wykład (s.Aula IV bud.G), Bogusław Czarny, Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
15:20, gr.3
Wykład (s.Aula B bud.G), Marcin Wajda
15:20, gr.74
Ćwiczenia (112 bud.G), Jakub Olipra
15:20, gr.72
Ćwiczenia (107 bud.G), Agata Sielska
15:20, gr.54
Ćwiczenia (105 bud.G), Bożena Horbaczewska
15:20, gr.52
Ćwiczenia (012 bud.G), Sylwia Domańska
15:20, gr.34
Ćwiczenia (210 bud.G), Anna Duszak
15:20, gr.32
Ćwiczenia (219 bud.A), Aleksandra Szarek-Piaskowska
16:00
17:00

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0