Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Mikroekonomia I 110500-D
Plan zajęć - Semestr zimowy 2021/22


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-11-29 - 2021-12-05  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
11:40, gr.1
Wykład (s.Aula IV bud.G), Bogusław Czarny
11:40, gr.2
Wykład (s.Aula II bud.G), Marek Garbicz
11:40, gr.7
Wykład (s.Aula I bud.G), Piotr Maszczyk
11:40, gr.11
Wykład (s.Aula III bud.G), Marcin Wajda
11:40, gr.1
Ćwiczenia (105 bud.A), Bogusław Czarny
11:40, gr.5
Ćwiczenia (115 bud.A), Miłosz Rojek
11:40, gr.16
Ćwiczenia (216 bud.A), Krystian Jaworski
11:40, gr.18
Ćwiczenia (217 bud.A), Bożena Horbaczewska
11:40, gr.28
Ćwiczenia (218 bud.A), Sebastian Wawrzak
11:40, gr.30
Ćwiczenia (219 bud.A), Anna Duszak
11:40, gr.3
Ćwiczenia (107 bud.A), Lidia Dzierżek
12:00
13:00
13:30, gr.19
Ćwiczenia (217 bud.A), Bożena Horbaczewska
13:30, gr.31
Ćwiczenia (219 bud.A), Anna Duszak
13:30, gr.29
Ćwiczenia (218 bud.A), Sebastian Wawrzak
13:30, gr.6
Ćwiczenia (115 bud.A), Patrycja Graca-Gelert
13:30, gr.17
Ćwiczenia (216 bud.A), Piotr Maszczyk
13:30, gr.4
Ćwiczenia (107 bud.A), Lidia Dzierżek
13:30, gr.2
Ćwiczenia (105 bud.A), Bogusław Czarny
13:30, gr.7
Ćwiczenia (115 bud.A), Jakub Olipra
13:30, gr.8
Ćwiczenia (218 bud.A), Justyna Góral
13:30, gr.12
Ćwiczenia (208 bud.G), Bożena Horbaczewska
13:30, gr.14
Ćwiczenia (214 bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
13:30, gr.22
Ćwiczenia (211 bud.A), Marcin Wajda
13:30, gr.24
Ćwiczenia (219 bud.A), Sebastian Wawrzak
13:30, gr.27
Ćwiczenia (213 bud.A), Agata Sielska
14:00
15:00
15:20, gr.4
Wykład (s.Aula A bud.A), Wojciech Pacho
15:20, gr.5
Wykład (s.Aula VII bud.G), Izabela Zawiślińska
15:20, gr.6
Wykład (s.Aula I bud.C), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
15:20, gr.10
Wykład (s.Aula II bud.G), Marcin Wajda
15:20, gr.9
Ćwiczenia (218 bud.A), Justyna Góral
15:20, gr.10
Ćwiczenia (3B bud.C), Edyta Cegielska
15:20, gr.13
Ćwiczenia (208 bud.G), Bożena Horbaczewska
15:20, gr.15
Ćwiczenia (214 bud.G), Krystian Jaworski
15:20, gr.23
Ćwiczenia (211 bud.A), Sebastian Wawrzak
15:20, gr.25
Ćwiczenia (8 bud.A), Joanna Marczakowska-Proczka
15:20, gr.26
Ćwiczenia (115 bud.A), Jakub Olipra
16:00
17:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: