Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Mikroekonomia I 110500-D
Plan zajęć - Semestr zimowy 2020/21


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-01-18 - 2021-01-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
11:40, gr.1
Wykład (s.Aula V bud.G), Bogusław Czarny
11:40, gr.2
Wykład (s.Aula V bud.G), Marek Garbicz
11:40, gr.12
Wykład (s.Aula III bud.G), Marcin Wajda
11:40, gr.13
Wykład (s.Aula IV bud.G), Małgorzata Dworakowska-Raj
11:40, gr.1
Ćwiczenia (107 bud.A), Bogusław Czarny
11:40, gr.26
Ćwiczenia (210 bud.A), Jakub Sawulski
11:40, gr.28
Ćwiczenia (211 bud.A), Adam Pigoń
11:40, gr.29
Ćwiczenia (213 bud.A), Małgorzata Dworakowska-Raj
11:40, gr.31
Ćwiczenia (216 bud.A), Sebastian Wawrzak
11:40, gr.34
Ćwiczenia (115 bud.A), Marcin Wroński
11:40, gr.35
Ćwiczenia (117 bud.A), Miłosz Rojek
11:40, gr.3
Ćwiczenia (217 bud.A), Lidia Dzierżek
12:00
13:00
13:30, gr.32
Ćwiczenia (216 bud.A), Sebastian Wawrzak
13:30, gr.38
Ćwiczenia (211 bud.A), Adam Pigoń
13:30, gr.4
Ćwiczenia (217 bud.A), Lidia Dzierżek
13:30, gr.30
Ćwiczenia (213 bud.A), Małgorzata Dworakowska-Raj
13:30, gr.27
Ćwiczenia (210 bud.A), Jakub Sawulski
13:30, gr.2
Ćwiczenia (107 bud.A), Bogusław Czarny
13:30, gr.6
Ćwiczenia (218 bud.A), Miłosz Rojek
13:30, gr.9
Ćwiczenia (219 bud.A), Justyna Góral
13:30, gr.11
Ćwiczenia (216 bud.A), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
13:30, gr.13
Ćwiczenia (217 bud.A), Krystian Jaworski
13:30, gr.18
Ćwiczenia (213 bud.A), Piotr Maszczyk
13:30, gr.20
Ćwiczenia (103 bud.G), Bartłomiej Wiśnicki
13:30, gr.37
Ćwiczenia (211 bud.G), Edyta Cegielska
14:00
15:00
15:20, gr.4
Wykład (s.Aula III bud.G), Wojciech Pacho
15:20, gr.6
Wykład (s.Aula IV bud.G), Izabela Zawiślińska
15:20, gr.7
Wykład (s.Aula II bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
15:20, gr.8
Wykład (s.Aula VII bud.G), Piotr Maszczyk
15:20, gr.7
Ćwiczenia (218 bud.A), Jakub Olipra
15:20, gr.10
Ćwiczenia (219 bud.A), Justyna Góral
15:20, gr.12
Ćwiczenia (216 bud.A), Bartłomiej Wiśnicki
15:20, gr.14
Ćwiczenia (217 bud.A), Krystian Jaworski
15:20, gr.19
Ćwiczenia (213 bud.A), Piotr Maszczyk
15:20, gr.21
Ćwiczenia (103 bud.G), Bożena Horbaczewska
16:00
17:00
18:00
19:0019:00, gr.40
Ćwiczenia (107 bud.A), Justyna Góral
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: