Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Matematyka [110490-D] Semestr zimowy 2023/24

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.65
Ćwiczenia (213 bud.A), Piotr Lipiński
8:00, gr.31
Ćwiczenia (217 bud.A), Mariusz Kozakiewicz
8:00, gr.63
Ćwiczenia (211 bud.A), Ewa Kosycarz, Małgorzata Wrzosek
8:00, gr.13
Ćwiczenia (105 bud.A), Anna Sznajderska
8:00, gr.15
Ćwiczenia (107 bud.A), Ewa Syczewska
8:00, gr.11
Ćwiczenia (102 bud.A), Agata Boratyńska
8:00, gr.33
Ćwiczenia (218 bud.A), Artur Bryk
8:00, gr.51
Ćwiczenia (117 bud.A), Justyna Winnicka
8:00, gr.53
Ćwiczenia (208 bud.A), Marek Męczarski
8:00, gr.61
Ćwiczenia (209 bud.A), Maria Ekes
9:00
9:50, gr.6
Wykład (s.Aula II bud.G), Maria Ekes
9:50, gr.5
Wykład (s.Aula IV bud.G), Justyna Winnicka
9:50, gr.3
Wykład (s.Aula I bud.G), Artur Bryk
9:50, gr.1
Wykład (s.Aula A bud.A), Agata Boratyńska
10:00
10:45, gr.64
Ćwiczenia (211 bud.A), Ewa Kosycarz, Małgorzata Wrzosek
10:45, gr.62
Ćwiczenia (209 bud.A), Maria Ekes
10:45, gr.55
Ćwiczenia (107 bud.A), Piotr Lipiński
10:45, gr.54
Ćwiczenia (208 bud.A), Marek Męczarski
10:45, gr.52
Ćwiczenia (117 bud.A), Justyna Winnicka
10:45, gr.34
Ćwiczenia (218 bud.A), Artur Bryk
10:45, gr.32
Ćwiczenia (217 bud.A), Mariusz Kozakiewicz
10:45, gr.14
Ćwiczenia (105 bud.A), Anna Sznajderska
10:45, gr.12
Ćwiczenia (102 bud.A), Agata Boratyńska
11:00
11:40, gr.8
Wykład (s.Aula II bud.G), Tatiana Odzijewicz
11:40, gr.7
Wykład (s.Aula III bud.G), Sławomir Dorosiewicz
11:40, gr.4
Wykład (s.Aula I bud.G), Barbara Kowalczyk
11:40, gr.2
Wykład (s.Aula VII bud.G), Andrzej Stryjek
11:40, gr.83
Ćwiczenia (115 bud.A), Joanna Franaszek
11:40, gr.41
Ćwiczenia (102 bud.A), Barbara Kowalczyk
11:40, gr.81
Ćwiczenia (209 bud.A), Tatiana Odzijewicz
11:40, gr.23
Ćwiczenia (217 bud.A), Piotr Lipiński
11:40, gr.21
Ćwiczenia (211 bud.A), Andrzej Stryjek
11:40, gr.43
Ćwiczenia (105 bud.A), Małgorzata Wrzosek
11:40, gr.45
Ćwiczenia (107 bud.A), Ewa Syczewska
11:40, gr.71
Ćwiczenia (117 bud.A), Monika Dędys
11:40, gr.73
Ćwiczenia (012 bud.G), Mirosława Gajewska
12:00
13:00
14:00
14:25, gr.84
Ćwiczenia (115 bud.A), Monika Dędys
14:25, gr.82
Ćwiczenia (209 bud.A), Tatiana Odzijewicz
14:25, gr.74
Ćwiczenia (012 bud.G), Mirosława Gajewska
14:25, gr.72
Ćwiczenia (117 bud.A), Sławomir Dorosiewicz
14:25, gr.44
Ćwiczenia (105 bud.A), Małgorzata Wrzosek
14:25, gr.42
Ćwiczenia (102 bud.A), Barbara Kowalczyk
14:25, gr.24
Ćwiczenia (217 bud.A), Piotr Lipiński
14:25, gr.22
Ćwiczenia (211 bud.A), Andrzej Stryjek
15:00
16:00
17:00

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0