| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | 8:00, gr.34 Ćwiczenia (012 bud.G), Monika Dędys, Mirosława Gajewska | 8:00, gr.32 Ćwiczenia (217 bud.A), Marek Męczarski | 8:00, gr.17 Ćwiczenia (216 bud.A), Artur Bryk | 8:00, gr.10 Ćwiczenia (213 bud.A), Ewa Kosycarz | 8:00, gr.8 Ćwiczenia (115 bud.A), Maria Ekes | 8:00, gr.3 Ćwiczenia (105 bud.A), Dorota Juszczak | 8:00, gr.1 Ćwiczenia (208 bud.A), Piotr Lipiński | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
9:50, gr.8 Wykład (s.Aula główna bud.G), Artur Bryk | 9:50, gr.3 Wykład (s.Aula II bud.G), Maria Ekes | 9:50, gr.1 Wykład (s.Aula I bud.G), Agata Boratyńska | |
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | 10:45, gr.33 Ćwiczenia (217 bud.A), Marek Męczarski | 10:45, gr.18 Ćwiczenia (216 bud.A), Artur Bryk | 10:45, gr.11 Ćwiczenia (213 bud.A), Ewa Kosycarz | 10:45, gr.9 Ćwiczenia (115 bud.A), Maria Ekes | 10:45, gr.4 Ćwiczenia (105 bud.A), Dorota Juszczak | 10:45, gr.2 Ćwiczenia (218 bud.A), Agata Boratyńska | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
11:40, gr.7 Wykład (s.Aula IV bud.G), Łukasz Pawelec | 11:40, gr.6 Wykład (s.Aula III bud.G), Justyna Winnicka | 11:40, gr.4 Wykład (s.Aula II bud.G), Barbara Kowalczyk | 11:40, gr.2 Wykład (s.Aula I bud.G), Sławomir Dorosiewicz | | 11:40, gr.30 Ćwiczenia (117 bud.A), Piotr Lipiński | 11:40, gr.28 Ćwiczenia (115 bud.A), Joanna Franaszek | 11:40, gr.21 Ćwiczenia (219 bud.A), Maria Ekes, Andrzej Stryjek | 11:40, gr.19 Ćwiczenia (218 bud.A), Justyna Winnicka | 11:40, gr.14 Ćwiczenia (217 bud.A), Dorota Juszczak, Małgorzata Wrzosek | 11:40, gr.12 Ćwiczenia (216 bud.A), Barbara Kowalczyk | 11:40, gr.7 Ćwiczenia (105 bud.A), Monika Dędys | 11:40, gr.5 Ćwiczenia (107 bud.A), Sławomir Dorosiewicz | |
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
| |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
14:25, gr.31 Ćwiczenia (117 bud.A), Łukasz Pawelec | 14:25, gr.29 Ćwiczenia (115 bud.A), Joanna Franaszek | 14:25, gr.22 Ćwiczenia (219 bud.A), Maria Ekes, Andrzej Stryjek | 14:25, gr.20 Ćwiczenia (218 bud.A), Justyna Winnicka | 14:25, gr.16 Ćwiczenia (105 bud.A), Monika Dędys | 14:25, gr.15 Ćwiczenia (217 bud.A), Dorota Juszczak, Małgorzata Wrzosek | 14:25, gr.13 Ćwiczenia (216 bud.A), Barbara Kowalczyk | 14:25, gr.6 Ćwiczenia (107 bud.A), Piotr Lipiński | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|