Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Matematyka 110490-D
Plan zajęć - Semestr zimowy 2020/21


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-12-14 - 2020-12-20  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Ćwiczenia (107 bud.A), Monika Dędys
8:00, gr.3
Ćwiczenia (115 bud.A), Dorota Juszczak
8:00, gr.8
Ćwiczenia (117 bud.A), Maria Ekes
8:00, gr.10
Ćwiczenia (208 bud.A), Ewa Kosycarz
8:00, gr.30
Ćwiczenia (216 bud.A), Artur Bryk
8:00, gr.32
Ćwiczenia (217 bud.A), Marek Męczarski
8:00, gr.33
Ćwiczenia (218 bud.A), Joanna Franaszek
9:00
9:50, gr.1
Wykład (s.Aula I bud.G), Agata Boratyńska
9:50, gr.4
Wykład (s.Aula II bud.G), Maria Ekes
9:50, gr.9
Wykład (s.Aula III bud.G), Artur Bryk
9:50, gr.10
Wykład (s.Aula IV bud.G), Mariusz Kozakiewicz
10:00
10:45, gr.2
Ćwiczenia (107 bud.A), Agata Boratyńska
10:45, gr.4
Ćwiczenia (115 bud.A), Dorota Juszczak
10:45, gr.7
Ćwiczenia (208 bud.A), Ewa Kosycarz
10:45, gr.9
Ćwiczenia (117 bud.A), Maria Ekes
10:45, gr.31
Ćwiczenia (216 bud.A), Artur Bryk
10:45, gr.36
Ćwiczenia (217 bud.A), Marek Męczarski
11:00
11:40, gr.3
Wykład (s.Aula I bud.G), Sławomir Dorosiewicz
11:40, gr.5
Wykład (s.Aula II bud.G), Barbara Kowalczyk
11:40, gr.7
Wykład (s.Aula IV bud.G), Justyna Winnicka
11:40, gr.8
Wykład (s.Aula VI bud.G), Łukasz Pawelec
11:40, gr.5
Ćwiczenia (102 bud.A), Sławomir Dorosiewicz
11:40, gr.11
Ćwiczenia (115 bud.A), Barbara Kowalczyk
11:40, gr.13
Ćwiczenia (117 bud.A), Małgorzata Wrzosek
11:40, gr.16
Ćwiczenia (216 bud.A), Justyna Winnicka
11:40, gr.18
Ćwiczenia (217 bud.A), Artur Bryk
11:40, gr.25
Ćwiczenia (218 bud.A), Piotr Lipiński
11:40, gr.27
Ćwiczenia (219 bud.A), Joanna Franaszek
11:40, gr.34
Ćwiczenia (107 bud.A), Andrzej Stryjek
12:00
13:00
14:00
14:25, gr.6
Ćwiczenia (102 bud.A), Piotr Lipiński
14:25, gr.12
Ćwiczenia (115 bud.A), Barbara Kowalczyk
14:25, gr.14
Ćwiczenia (117 bud.A), Małgorzata Wrzosek
14:25, gr.17
Ćwiczenia (216 bud.A), Justyna Winnicka
14:25, gr.19
Ćwiczenia (217 bud.A), Andrzej Stryjek
14:25, gr.26
Ćwiczenia (218 bud.A), Łukasz Pawelec
14:25, gr.28
Ćwiczenia (219 bud.A), Joanna Franaszek
14:25, gr.35
Ćwiczenia (107 bud.A), Mirosława Gajewska
15:00
15:20, gr.50
Wykład (103 bud.G), Robert Dryło
16:00
17:00
17:10, gr.50
Ćwiczenia (103 bud.G), Andrzej Stryjek
18:00
19:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0