Plan zajęć przedmiotu Matematyka [110490-D] Semestr zimowy 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Mariusz Kozakiewicz
9:50
Wykład, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala Aula IV, budynek nr G
Artur Bryk
9:50
Wykład, grupa 9
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala Aula III, budynek nr G
Maria Ekes
9:50
Wykład, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala Aula II, budynek nr G
Agata Boratyńska
9:50
Wykład, grupa 1
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala Aula I, budynek nr G
Wtorek
Środa
Joanna Franaszek
8:00
Ćwiczenia, grupa 33
każda środa, 8:00 - 10:35
Sala 218, budynek nr A
Marek Męczarski
8:00
Ćwiczenia, grupa 32
każda środa, 8:00 - 10:35
Sala 217, budynek nr A
Artur Bryk
8:00
Ćwiczenia, grupa 30
każda środa, 8:00 - 10:35
Sala 216, budynek nr A
Ewa Kosycarz
8:00
Ćwiczenia, grupa 10
każda środa, 8:00 - 10:35
Sala 208, budynek nr A
Maria Ekes
8:00
Ćwiczenia, grupa 8
każda środa, 8:00 - 10:35
Sala 117, budynek nr A
Dorota Juszczak
8:00
Ćwiczenia, grupa 3
każda środa, 8:00 - 10:35
Sala 115, budynek nr A
Monika Dędys
8:00
Ćwiczenia, grupa 1
każda środa, 8:00 - 10:35
Sala 107, budynek nr A
Marek Męczarski
10:45
Ćwiczenia, grupa 36
każda środa, 10:45 - 13:20
Sala 217, budynek nr A
Artur Bryk
10:45
Ćwiczenia, grupa 31
każda środa, 10:45 - 13:20
Sala 216, budynek nr A
Maria Ekes
10:45
Ćwiczenia, grupa 9
każda środa, 10:45 - 13:20
Sala 117, budynek nr A
Ewa Kosycarz
10:45
Ćwiczenia, grupa 7
każda środa, 10:45 - 13:20
Sala 208, budynek nr A
Dorota Juszczak
10:45
Ćwiczenia, grupa 4
każda środa, 10:45 - 13:20
Sala 115, budynek nr A
Agata Boratyńska
10:45
Ćwiczenia, grupa 2
każda środa, 10:45 - 13:20
Sala 107, budynek nr A
Czwartek
Łukasz Pawelec
11:40
Wykład, grupa 8
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala Aula VI, budynek nr G
Justyna Winnicka
11:40
Wykład, grupa 7
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala Aula IV, budynek nr G
Barbara Kowalczyk
11:40
Wykład, grupa 5
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala Aula II, budynek nr G
Sławomir Dorosiewicz
11:40
Wykład, grupa 3
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala Aula I, budynek nr G
Robert Dryło
15:20
Wykład, grupa 50
każdy czwartek, 15:20 - 17:00
Sala 103, budynek nr G
Andrzej Stryjek
17:10
Ćwiczenia, grupa 50
każdy czwartek, 17:10 - 19:45
Sala 103, budynek nr G
Piątek
Andrzej Stryjek
11:40
Ćwiczenia, grupa 34
każdy piątek, 11:40 - 14:15
Sala 107, budynek nr A
Joanna Franaszek
11:40
Ćwiczenia, grupa 27
każdy piątek, 11:40 - 14:15
Sala 219, budynek nr A
Piotr Lipiński
11:40
Ćwiczenia, grupa 25
każdy piątek, 11:40 - 14:15
Sala 218, budynek nr A
Artur Bryk
11:40
Ćwiczenia, grupa 18
każdy piątek, 11:40 - 14:15
Sala 217, budynek nr A
Justyna Winnicka
11:40
Ćwiczenia, grupa 16
każdy piątek, 11:40 - 14:15
Sala 216, budynek nr A
Małgorzata Wrzosek
11:40
Ćwiczenia, grupa 13
każdy piątek, 11:40 - 14:15
Sala 117, budynek nr A
Barbara Kowalczyk
11:40
Ćwiczenia, grupa 11
każdy piątek, 11:40 - 14:15
Sala 115, budynek nr A
Sławomir Dorosiewicz
11:40
Ćwiczenia, grupa 5
każdy piątek, 11:40 - 14:15
Sala 102, budynek nr A
Mirosława Gajewska
14:25
Ćwiczenia, grupa 35
każdy piątek, 14:25 - 17:00
Sala 107, budynek nr A
Joanna Franaszek
14:25
Ćwiczenia, grupa 28
każdy piątek, 14:25 - 17:00
Sala 219, budynek nr A
Łukasz Pawelec
14:25
Ćwiczenia, grupa 26
każdy piątek, 14:25 - 17:00
Sala 218, budynek nr A
Andrzej Stryjek
14:25
Ćwiczenia, grupa 19
każdy piątek, 14:25 - 17:00
Sala 217, budynek nr A
Justyna Winnicka
14:25
Ćwiczenia, grupa 17
każdy piątek, 14:25 - 17:00
Sala 216, budynek nr A
Małgorzata Wrzosek
14:25
Ćwiczenia, grupa 14
każdy piątek, 14:25 - 17:00
Sala 117, budynek nr A
Barbara Kowalczyk
14:25
Ćwiczenia, grupa 12
każdy piątek, 14:25 - 17:00
Sala 115, budynek nr A
Piotr Lipiński
14:25
Ćwiczenia, grupa 6
każdy piątek, 14:25 - 17:00
Sala 102, budynek nr A
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- A — budynek A
- G — budynek G (główny)