| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
11:40, gr.1801392 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (301 bud.A), Małgorzata Dworakowska-Raj | 11:40, gr.1540669 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (105 bud.A), Krystian Jaworski | 11:40, gr.1520669 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (102 bud.A), Patrycja Graca-Gelert | 11:40, gr.1500669 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka | 11:40, gr.1420665 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (218 bud.A), Edyta Cegielska | 11:40, gr.1400665 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.A), Justyna Góral | 11:40, gr.1320583 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (115 bud.A), Bartosz Sternal | 11:40, gr.1300583 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (107 bud.A), Lidia Dzierżek | | 11:40, gr.171285 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (4B bud.C), Michał Gradzewicz | 11:40, gr.120522 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula VI bud.G), Roman Sobiecki | 11:40, gr.110434 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula V bud.G), Wojciech Pacho | 11:40, gr.100077 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula II bud.G), Bogusław Czarny | 11:40, gr.160707 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula I bud.G), Piotr Maszczyk | |
| | | | |
|
|
12:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
13:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
| |
|
| 13:30, gr.1811392 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (301 bud.A), Małgorzata Dworakowska-Raj | 13:30, gr.1550669 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (105 bud.A), Joanna Karaś | 13:30, gr.1530669 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (102 bud.A), Patrycja Graca-Gelert | 13:30, gr.1510669 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka | 13:30, gr.1410665 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.A), Justyna Góral | 13:30, gr.1330583 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (115 bud.A), Bartosz Sternal | 13:30, gr.1310583 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (107 bud.A), Lidia Dzierżek | | | 13:30, gr.1120434 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.G), Jakub Olipra | 13:30, gr.1000077 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (216 bud.A), Bogusław Czarny | 13:30, gr.1020077 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (217 bud.A), Patrycja Graca-Gelert | 13:30, gr.1100434 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (207 bud.G), Agata Sielska | 13:30, gr.1200522 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (232 bud.G), Grzegorz Sobiecki | 13:30, gr.1600707 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (102 bud.A), Piotr Maszczyk | 13:30, gr.1620707 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (115 bud.A), Krystian Jaworski | 13:30, gr.1640707 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (117 bud.A), Bożena Horbaczewska | 13:30, gr.1701285 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (4B bud.C), Izabela Buchowicz | | |
|
|
| | | | |
|
|
14:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
15:00 | | | | | |
|
| |
| | | | |
15:20, gr.181392 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (115 bud.A), Marcin Wajda | 15:20, gr.150669 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula IV bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka | 15:20, gr.140665 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula III bud.G), Izabela Zawiślińska | 15:20, gr.130583 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula V bud.G), Marta Kightley | | 15:20, gr.1711285 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (4B bud.C), Izabela Buchowicz | 15:20, gr.1650707 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (117 bud.A), Bożena Horbaczewska | 15:20, gr.1630707 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (115 bud.A), Krystian Jaworski | 15:20, gr.1610707 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (102 bud.A), Piotr Maszczyk | 15:20, gr.1210522 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (232 bud.G), Małgorzata Skrzek-Lubasińska | 15:20, gr.1130434 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.G), Jakub Olipra | 15:20, gr.1110434 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (207 bud.G), Lidia Dzierżek | 15:20, gr.1030077 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (217 bud.A), Patrycja Graca-Gelert | 15:20, gr.1010077 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (216 bud.A), Bogusław Czarny | |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
17:10, gr.221392 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (115 bud.A), Marcin Wajda | 17:10, gr.210583 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (107 bud.A), Mateusz Guzikowski | 17:10, gr.200665 /niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula III bud.G), Izabela Zawiślińska | | 17:10, gr.2201392 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (115 bud.A), Marcin Wajda | 17:10, gr.2100583 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (107 bud.A), Mateusz Guzikowski | 17:10, gr.2020665 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (8 bud.A), Justyna Góral | 17:10, gr.2000665 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1 bud.A), Bogusław Pytlik | |
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
18:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
| |
|
19:00 | | | 19:00, gr.2211392 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (301 bud.A), Marcin Wajda | 19:00, gr.2110583 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (107 bud.A), Mateusz Guzikowski | 19:00, gr.2030665 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (8 bud.A), Justyna Góral | 19:00, gr.2010665 /niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1 bud.A), Bogusław Pytlik | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|