Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Makroekonomia I [110460-D] Semestr letni 2023/24

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
15:20 Wykład, grupa 6 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00 Sala Aula I, budynek nr G
Justyna Góral, Izabela Zawiślińska
15:20 Wykład, grupa 2 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00 Sala Aula B, budynek nr G

Wtorek

Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
11:40 Ćwiczenia, grupa 65 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 210, budynek nr A
Janusz Jabłonowski, Iga Magda
11:40 Ćwiczenia, grupa 63 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 209, budynek nr A
Mateusz Guzikowski
11:40 Ćwiczenia, grupa 61 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr A
Zofia Polkowska, Lada Voloshchenko-Holda
11:40 Ćwiczenia, grupa 25 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr A
Edyta Cegielska
11:40 Ćwiczenia, grupa 23 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 105, budynek nr A
Justyna Góral
11:40 Ćwiczenia, grupa 21 każdy wtorek, 11:40 - 13:20 Sala 102, budynek nr A
Iga Magda, Anna Ruzik-Sierdzińska
13:30 Ćwiczenia, grupa 64 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 209, budynek nr A
Mateusz Guzikowski
13:30 Ćwiczenia, grupa 62 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 208, budynek nr A
Zofia Polkowska, Lada Voloshchenko-Holda
13:30 Ćwiczenia, grupa 26 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 107, budynek nr A
Edyta Cegielska
13:30 Ćwiczenia, grupa 24 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 105, budynek nr A
Justyna Góral
13:30 Ćwiczenia, grupa 22 każdy wtorek, 13:30 - 15:10 Sala 102, budynek nr A

Środa

Czwartek

Wojciech Pacho
11:40 Wykład, grupa 8 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala Aula VI, budynek nr G
Piotr Maszczyk
11:40 Wykład, grupa 7 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala Aula II, budynek nr G
Agnieszka Alińska, Anna Brzozowska, Adam Pigoń, Jakub Sawulski, Sebastian Wawrzak
11:40 Wykład, grupa 5 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala Aula V, budynek nr G
Marta Kightley
11:40 Wykład, grupa 4 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala Aula IV, budynek nr G
Marcin Wajda
11:40 Wykład, grupa 3 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala Aula I, budynek nr G
Bogusław Czarny
11:40 Wykład, grupa 1 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala Aula III, budynek nr G
Lidia Dzierżek
13:30 Ćwiczenia, grupa 83 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 114, budynek nr G
Anna Piętka
13:30 Ćwiczenia, grupa 81 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 207, budynek nr G
Michał Aliński
13:30 Ćwiczenia, grupa 75 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 214, budynek nr G
Bożena Horbaczewska
13:30 Ćwiczenia, grupa 73 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 8, budynek nr A
Piotr Maszczyk
13:30 Ćwiczenia, grupa 71 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 219, budynek nr A
Agnieszka Alińska, Anna Brzozowska, Adam Pigoń, Jakub Sawulski
13:30 Ćwiczenia, grupa 51 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 218, budynek nr A
Marcin Będzieszak
13:30 Ćwiczenia, grupa 41 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 217, budynek nr A
Marcin Wajda
13:30 Ćwiczenia, grupa 33 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 105, budynek nr A
Sebastian Wawrzak
13:30 Ćwiczenia, grupa 31 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 301, budynek nr A
Patrycja Graca-Gelert
13:30 Ćwiczenia, grupa 13 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 213, budynek nr A
Bogusław Czarny
13:30 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 13:30 - 15:10 Sala 115, budynek nr A
Anna Piętka
15:20 Ćwiczenia, grupa 82 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 207, budynek nr G
Michał Aliński
15:20 Ćwiczenia, grupa 76 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 214, budynek nr G
Bożena Horbaczewska
15:20 Ćwiczenia, grupa 74 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 8, budynek nr A
Aleksandra Szarek-Piaskowska, Rafał Wilczopolski
15:20 Ćwiczenia, grupa 72 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 219, budynek nr A
Sebastian Wawrzak
15:20 Ćwiczenia, grupa 53 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 216, budynek nr A
Agnieszka Alińska, Anna Brzozowska, Jakub Sawulski
15:20 Ćwiczenia, grupa 52 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 218, budynek nr A
Lidia Dzierżek
15:20 Ćwiczenia, grupa 43 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 012, budynek nr G
Marcin Będzieszak
15:20 Ćwiczenia, grupa 42 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 217, budynek nr A
Marcin Wajda
15:20 Ćwiczenia, grupa 34 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 107, budynek nr A
Adam Pigoń
15:20 Ćwiczenia, grupa 32 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 301, budynek nr A
Bogusław Czarny
15:20 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 15:20 - 17:00 Sala 115, budynek nr A

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0