Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Makroekonomia I 110460-D
Plan zajęć - Semestr letni 2020/21


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-04-12 - 2021-04-18  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
11:40, gr.16
Ćwiczenia (sala nieznana), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
11:40, gr.18
Ćwiczenia (sala nieznana), Bożena Horbaczewska
11:40, gr.28
Ćwiczenia (sala nieznana), Marcin Wajda
11:40, gr.30
Ćwiczenia (sala nieznana), Adam Pigoń
11:40, gr.32
Ćwiczenia (sala nieznana), Małgorzata Dworakowska-Raj
11:40, gr.34
Ćwiczenia (sala nieznana), Sebastian Wawrzak
11:40, gr.2
Wykład (sala nieznana), Bogusław Czarny
11:40, gr.8
Wykład (sala nieznana), Marta Kightley
11:40, gr.11
Wykład (sala nieznana), Piotr Maszczyk
11:40, gr.6
Wykład (sala nieznana), Wojciech Pacho
12:00
13:00
13:30, gr.17
Ćwiczenia (sala nieznana), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
13:30, gr.19
Ćwiczenia (sala nieznana), Bożena Horbaczewska
13:30, gr.29
Ćwiczenia (sala nieznana), Marcin Wajda
13:30, gr.31
Ćwiczenia (sala nieznana), Adam Pigoń
13:30, gr.33
Ćwiczenia (sala nieznana), Małgorzata Dworakowska-Raj
13:30, gr.35
Ćwiczenia (sala nieznana), Sebastian Wawrzak
13:30, gr.11
Ćwiczenia (sala nieznana), Lidia Dzierżek
13:30, gr.23
Ćwiczenia (sala nieznana), Bożena Horbaczewska
13:30, gr.21
Ćwiczenia (sala nieznana), Piotr Maszczyk
13:30, gr.13
Ćwiczenia (sala nieznana), Renata Wojciechowska
13:30, gr.9
Ćwiczenia (sala nieznana), Jakub Olipra
13:30, gr.7
Ćwiczenia (sala nieznana), Agata Sielska
13:30, gr.3
Ćwiczenia (sala nieznana), Krystian Jaworski
13:30, gr.1
Ćwiczenia (sala nieznana), Bogusław Czarny
14:00
15:00
15:20, gr.10
Wykład (sala nieznana), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
15:20, gr.15
Wykład (sala nieznana), Marcin Wajda
15:20, gr.16
Wykład (sala nieznana), Małgorzata Dworakowska-Raj
15:20, gr.2
Ćwiczenia (sala nieznana), Bogusław Czarny
15:20, gr.8
Ćwiczenia (sala nieznana), Agata Sielska
15:20, gr.10
Ćwiczenia (sala nieznana), Jakub Olipra
15:20, gr.12
Ćwiczenia (sala nieznana), Lidia Dzierżek
15:20, gr.14
Ćwiczenia (sala nieznana), Renata Wojciechowska
15:20, gr.22
Ćwiczenia (sala nieznana), Piotr Maszczyk
15:20, gr.24
Ćwiczenia (sala nieznana), Bożena Horbaczewska
16:00
17:00