Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Makroekonomia I [110460-D] Semestr letni 2019/20

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
11:40, gr.1801392
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (301 bud.A), Małgorzata Dworakowska-Raj
11:40, gr.1540669
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (105 bud.A), Krystian Jaworski
11:40, gr.1520669
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (102 bud.A), Patrycja Graca-Gelert
11:40, gr.1500669
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
11:40, gr.1420665
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (218 bud.A), Edyta Cegielska
11:40, gr.1400665
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.A), Justyna Góral
11:40, gr.1320583
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (115 bud.A), Bartosz Sternal
11:40, gr.1300583
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (107 bud.A), Lidia Dzierżek
11:40, gr.171285
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (4B bud.C), Michał Gradzewicz
11:40, gr.120522
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula VI bud.G), Roman Sobiecki
11:40, gr.110434
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula V bud.G), Wojciech Pacho
11:40, gr.100077
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula II bud.G), Bogusław Czarny
11:40, gr.160707
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula I bud.G), Piotr Maszczyk
12:00
13:00
13:30, gr.1811392
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (301 bud.A), Małgorzata Dworakowska-Raj
13:30, gr.1550669
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (105 bud.A), Joanna Karaś
13:30, gr.1530669
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (102 bud.A), Patrycja Graca-Gelert
13:30, gr.1510669
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
13:30, gr.1410665
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.A), Justyna Góral
13:30, gr.1330583
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (115 bud.A), Bartosz Sternal
13:30, gr.1310583
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (107 bud.A), Lidia Dzierżek
13:30, gr.1120434
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.G), Jakub Olipra
13:30, gr.1000077
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (216 bud.A), Bogusław Czarny
13:30, gr.1020077
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (217 bud.A), Patrycja Graca-Gelert
13:30, gr.1100434
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (207 bud.G), Agata Sielska
13:30, gr.1200522
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (232 bud.G), Grzegorz Sobiecki
13:30, gr.1600707
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (102 bud.A), Piotr Maszczyk
13:30, gr.1620707
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (115 bud.A), Krystian Jaworski
13:30, gr.1640707
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (117 bud.A), Bożena Horbaczewska
13:30, gr.1701285
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (4B bud.C), Izabela Buchowicz
14:00
15:00
15:20, gr.181392
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (115 bud.A), Marcin Wajda
15:20, gr.150669
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula IV bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
15:20, gr.140665
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula III bud.G), Izabela Zawiślińska
15:20, gr.130583
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula V bud.G), Marta Kightley
15:20, gr.1711285
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (4B bud.C), Izabela Buchowicz
15:20, gr.1650707
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (117 bud.A), Bożena Horbaczewska
15:20, gr.1630707
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (115 bud.A), Krystian Jaworski
15:20, gr.1610707
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (102 bud.A), Piotr Maszczyk
15:20, gr.1210522
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (232 bud.G), Małgorzata Skrzek-Lubasińska
15:20, gr.1130434
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (208 bud.G), Jakub Olipra
15:20, gr.1110434
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (207 bud.G), Lidia Dzierżek
15:20, gr.1030077
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (217 bud.A), Patrycja Graca-Gelert
15:20, gr.1010077
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (216 bud.A), Bogusław Czarny
16:00
17:00
17:10, gr.221392
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (115 bud.A), Marcin Wajda
17:10, gr.210583
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (107 bud.A), Mateusz Guzikowski
17:10, gr.200665
/niestandardowa częstotliwość/ Wykład (s.Aula III bud.G), Izabela Zawiślińska
17:10, gr.2201392
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (115 bud.A), Marcin Wajda
17:10, gr.2100583
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (107 bud.A), Mateusz Guzikowski
17:10, gr.2020665
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (8 bud.A), Justyna Góral
17:10, gr.2000665
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1 bud.A), Bogusław Pytlik
18:00
19:0019:00, gr.2211392
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (301 bud.A), Marcin Wajda
19:00, gr.2110583
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (107 bud.A), Mateusz Guzikowski
19:00, gr.2030665
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (8 bud.A), Justyna Góral
19:00, gr.2010665
/niestandardowa częstotliwość/ Ćwiczenia (1 bud.A), Bogusław Pytlik
20:00

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0