Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Makroekonomia I 110460-D
Plan zajęć - Semestr letni 2019/20


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2020-05-18 - 2020-05-24  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:00
9:00
10:00
11:00
11:40, gr.1300583
Ćwiczenia (107 bud.A), Lidia Dzierżek
11:40, gr.1320583
Ćwiczenia (115 bud.A), Bartosz Sternal
11:40, gr.1400665
Ćwiczenia (208 bud.A), Justyna Góral
11:40, gr.1420665
Ćwiczenia (218 bud.A), Edyta Cegielska
11:40, gr.1500669
Ćwiczenia (208 bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
11:40, gr.1520669
Ćwiczenia (102 bud.A), Patrycja Graca-Gelert
11:40, gr.1540669
Ćwiczenia (105 bud.A), Krystian Jaworski
11:40, gr.1801392
Ćwiczenia (301 bud.A), Małgorzata Dworakowska-Raj
11:40, gr.100077
Wykład (s.Aula II bud.G), Bogusław Czarny
11:40, gr.120522
Wykład (s.Aula VI bud.G), Roman Sobiecki
11:40, gr.160707
Wykład (s.Aula I bud.G), Piotr Maszczyk
11:40, gr.171285
Wykład (4B bud.C), Michał Gradzewicz
11:40, gr.110434
Wykład (s.Aula V bud.G), Wojciech Pacho
12:00
13:00
13:30, gr.1310583
Ćwiczenia (107 bud.A), Lidia Dzierżek
13:30, gr.1330583
Ćwiczenia (115 bud.A), Bartosz Sternal
13:30, gr.1410665
Ćwiczenia (208 bud.A), Justyna Góral
13:30, gr.1510669
Ćwiczenia (208 bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
13:30, gr.1530669
Ćwiczenia (102 bud.A), Patrycja Graca-Gelert
13:30, gr.1550669
Ćwiczenia (105 bud.A), Joanna Karaś
13:30, gr.1811392
Ćwiczenia (301 bud.A), Małgorzata Dworakowska-Raj
13:30, gr.1600707
Ćwiczenia (102 bud.A), Piotr Maszczyk
13:30, gr.1701285
Ćwiczenia (4B bud.C), Izabela Buchowicz
13:30, gr.1640707
Ćwiczenia (117 bud.A), Bożena Horbaczewska
13:30, gr.1620707
Ćwiczenia (115 bud.A), Krystian Jaworski
13:30, gr.1200522
Ćwiczenia (232 bud.G), Grzegorz Sobiecki
13:30, gr.1120434
Ćwiczenia (208 bud.G), Jakub Olipra
13:30, gr.1100434
Ćwiczenia (207 bud.G), Agata Sielska
13:30, gr.1020077
Ćwiczenia (217 bud.A), Patrycja Graca-Gelert
13:30, gr.1000077
Ćwiczenia (216 bud.A), Bogusław Czarny
14:00
15:00
15:20, gr.130583
Wykład (s.Aula V bud.G), Marta Kightley
15:20, gr.140665
Wykład (s.Aula III bud.G), Izabela Zawiślińska
15:20, gr.150669
Wykład (s.Aula IV bud.G), Małgorzata Znoykowicz-Wierzbicka
15:20, gr.181392
Wykład (115 bud.A), Marcin Wajda
15:20, gr.1010077
Ćwiczenia (216 bud.A), Bogusław Czarny
15:20, gr.1030077
Ćwiczenia (217 bud.A), Patrycja Graca-Gelert
15:20, gr.1110434
Ćwiczenia (207 bud.G), Lidia Dzierżek
15:20, gr.1130434
Ćwiczenia (208 bud.G), Jakub Olipra
15:20, gr.1210522
Ćwiczenia (232 bud.G), Małgorzata Skrzek-Lubasińska
15:20, gr.1610707
Ćwiczenia (102 bud.A), Piotr Maszczyk
15:20, gr.1630707
Ćwiczenia (115 bud.A), Krystian Jaworski
15:20, gr.1650707
Ćwiczenia (117 bud.A), Bożena Horbaczewska
15:20, gr.1711285
Ćwiczenia (4B bud.C), Izabela Buchowicz
16:00
17:00
17:10, gr.200665
Wykład (s.Aula III bud.G), Izabela Zawiślińska
17:10, gr.210583
Wykład (107 bud.A), Mateusz Guzikowski
17:10, gr.221392
Wykład (115 bud.A), Marcin Wajda
17:10, gr.2000665
Ćwiczenia (1 bud.A), Bogusław Pytlik
17:10, gr.2020665
Ćwiczenia (8 bud.A), Justyna Góral
17:10, gr.2100583
Ćwiczenia (107 bud.A), Mateusz Guzikowski
17:10, gr.2201392
Ćwiczenia (115 bud.A), Marcin Wajda
18:00
19:0019:00, gr.2010665
Ćwiczenia (1 bud.A), Bogusław Pytlik
19:00, gr.2030665
Ćwiczenia (8 bud.A), Justyna Góral
19:00, gr.2110583
Ćwiczenia (107 bud.A), Mateusz Guzikowski
19:00, gr.2211392
Ćwiczenia (301 bud.A), Marcin Wajda
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0