Plan zajęć przedmiotu Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (4. semestr) [102440-D] Semestr letni 2020/21
Ustawienia planu
Poniedziałek
Renata Jagaczewska
9:50
Ćwiczenia, grupa 32
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 107, budynek nr A
Joanna Popławska
9:50
Ćwiczenia, grupa 30
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 207, budynek nr G
Magdalena Makowska
9:50
Ćwiczenia, grupa 26
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 223, budynek nr G
Renata Suszczyńska
9:50
Ćwiczenia, grupa 24
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 216, budynek nr G
Justyna Meder
9:50
Ćwiczenia, grupa 22
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 107, budynek nr G
Izabella Kaczor
9:50
Ćwiczenia, grupa 20
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 218, budynek nr A
Justyna Cholewa
9:50
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 105, budynek nr A
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 208, budynek nr A
Diana Rezner
9:50
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 110, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
9:50
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 208, budynek nr G
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
9:50
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 230, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
9:50
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 5E, budynek nr C
Ewa Michalik
9:50
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 211, budynek nr A
Barbara Czerska
9:50
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 115, budynek nr A
Lidia Staworzyńska
9:50
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 111, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
11:40
Ćwiczenia, grupa 31
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 225, budynek nr G
Joanna Popławska
11:40
Ćwiczenia, grupa 29
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 207, budynek nr G
Zofia Rak
11:40
Ćwiczenia, grupa 27
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 1, budynek nr A
Magdalena Makowska
11:40
Ćwiczenia, grupa 25
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 223, budynek nr G
Renata Jagaczewska
11:40
Ćwiczenia, grupa 23
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 107, budynek nr A
Justyna Meder
11:40
Ćwiczenia, grupa 21
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 107, budynek nr G
Izabella Kaczor
11:40
Ćwiczenia, grupa 19
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 218, budynek nr A
Justyna Cholewa
11:40
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 105, budynek nr A
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
11:40
Ćwiczenia, grupa 15
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 208, budynek nr A
Diana Rezner
11:40
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 110, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
11:40
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 208, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
11:40
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 5E, budynek nr C
Ewa Michalik
11:40
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 211, budynek nr A
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
11:40
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 230, budynek nr G
Lidia Staworzyńska
11:40
Ćwiczenia, grupa 1
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 111, budynek nr G
Wtorek
Środa
Czwartek
Renata Jagaczewska
9:50
Ćwiczenia, grupa 32
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 211, budynek nr A
Joanna Popławska
9:50
Ćwiczenia, grupa 30
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 230, budynek nr G
Magdalena Makowska
9:50
Ćwiczenia, grupa 26
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 8, budynek nr A
Renata Suszczyńska
9:50
Ćwiczenia, grupa 24
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 325, budynek nr G
Justyna Meder
9:50
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 103, budynek nr A
Izabella Kaczor
9:50
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 216, budynek nr G
Justyna Cholewa
9:50
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 012, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 207, budynek nr G
Diana Rezner
9:50
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 208, budynek nr A
Małgorzata Stanisławska
9:50
Ćwiczenia, grupa 12
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 115, budynek nr A
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
9:50
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 208, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
9:50
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 231, budynek nr G
Ewa Michalik
9:50
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 61, budynek nr W
Barbara Czerska
9:50
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 112, budynek nr G
Lidia Staworzyńska
9:50
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 111, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
11:40
Ćwiczenia, grupa 31
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 211, budynek nr A
Joanna Popławska
11:40
Ćwiczenia, grupa 29
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 230, budynek nr G
Zofia Rak
11:40
Ćwiczenia, grupa 27
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 325, budynek nr G
Magdalena Makowska
11:40
Ćwiczenia, grupa 25
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 8, budynek nr A
Renata Jagaczewska
11:40
Ćwiczenia, grupa 23
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 210, budynek nr G
Justyna Meder
11:40
Ćwiczenia, grupa 21
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 103, budynek nr A
Izabella Kaczor
11:40
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 216, budynek nr G
Justyna Cholewa
11:40
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 012, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
11:40
Ćwiczenia, grupa 15
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 207, budynek nr G
Diana Rezner
11:40
Ćwiczenia, grupa 13
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 208, budynek nr A
Małgorzata Stanisławska
11:40
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 115, budynek nr A
Sylwia Bochenek-Roik
11:40
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 231, budynek nr G
Ewa Michalik
11:40
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 61, budynek nr W
Barbara Majchrzak-Flakiewicz
11:40
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 208, budynek nr G
Lidia Staworzyńska
11:40
Ćwiczenia, grupa 1
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 111, budynek nr G
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- A — budynek A
- C — budynek C
- G — budynek G (główny)
- W — budynek W