Plan zajęć przedmiotu Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (3. semestr) [102430-D] Semestr zimowy 2022/23
- Semestr letni 2023/24
- Semestr zimowy 2023/24
- Semestr letni 2022/23
- Semestr zimowy 2022/23
Ustawienia planu
Poniedziałek
Magdalena Makowska
9:50
Ćwiczenia, grupa 28
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 301, budynek nr A
Justyna Meder
9:50
Ćwiczenia, grupa 26
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 231, budynek nr G
Renata Suszczyńska
9:50
Ćwiczenia, grupa 22
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 107, budynek nr A
Izabella Kaczor
9:50
Ćwiczenia, grupa 20
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 215, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
9:50
Ćwiczenia, grupa 18
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 236, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50
Ćwiczenia, grupa 16
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 207, budynek nr G
Jolanta Jasińska-Dunalewicz
9:50
Ćwiczenia, grupa 14
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 102, budynek nr A
Joanna Popławska
9:50
Ćwiczenia, grupa 12
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 216, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
9:50
Ćwiczenia, grupa 10
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 205, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
9:50
Ćwiczenia, grupa 8
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 324, budynek nr G
Grażyna Szurczak
9:50
Ćwiczenia, grupa 6
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 216, budynek nr A
Zofia Rak
9:50
Ćwiczenia, grupa 4
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 105, budynek nr G
Dorota Maciejuk
9:50
Ćwiczenia, grupa 2
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30
Sala 116, budynek nr A
Justyna Meder
11:40
Ćwiczenia, grupa 25
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 231, budynek nr G
Diana Rezner
11:40
Ćwiczenia, grupa 23
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 216, budynek nr A
Ewa Michalik
11:40
Ćwiczenia, grupa 19
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 301, budynek nr A
Małgorzata Stanisławska
11:40
Ćwiczenia, grupa 17
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 236, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
11:40
Ćwiczenia, grupa 13
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 205, budynek nr G
Joanna Popławska
11:40
Ćwiczenia, grupa 11
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 216, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
11:40
Ćwiczenia, grupa 9
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 207, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
11:40
Ćwiczenia, grupa 7
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 324, budynek nr G
Justyna Cholewa
11:40
Ćwiczenia, grupa 5
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 107, budynek nr A
Zofia Rak
11:40
Ćwiczenia, grupa 3
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20
Sala 105, budynek nr G
Wtorek
Środa
Czwartek
Magdalena Makowska
9:50
Ćwiczenia, grupa 28
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 212, budynek nr G
Justyna Meder
9:50
Ćwiczenia, grupa 26
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 105, budynek nr A
Renata Suszczyńska
9:50
Ćwiczenia, grupa 22
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 115, budynek nr G
Izabella Kaczor
9:50
Ćwiczenia, grupa 20
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 103, budynek nr A
Małgorzata Stanisławska
9:50
Ćwiczenia, grupa 18
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 216, budynek nr A
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50
Ćwiczenia, grupa 16
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 210, budynek nr A
Jolanta Jasińska-Dunalewicz
9:50
Ćwiczenia, grupa 14
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 211, budynek nr A
Joanna Popławska
9:50
Ćwiczenia, grupa 12
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 216, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
9:50
Ćwiczenia, grupa 10
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 116, budynek nr A
Sylwia Bochenek-Roik
9:50
Ćwiczenia, grupa 8
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 105, budynek nr G
Grażyna Szurczak
9:50
Ćwiczenia, grupa 6
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 232, budynek nr G
Zofia Rak
9:50
Ćwiczenia, grupa 4
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 115, budynek nr A
Dorota Maciejuk
9:50
Ćwiczenia, grupa 2
każdy czwartek, 9:50 - 11:30
Sala 225, budynek nr G
Justyna Meder
11:40
Ćwiczenia, grupa 25
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 105, budynek nr A
Diana Rezner
11:40
Ćwiczenia, grupa 23
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 223, budynek nr G
Ewa Michalik
11:40
Ćwiczenia, grupa 19
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 8, budynek nr A
Małgorzata Stanisławska
11:40
Ćwiczenia, grupa 17
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 216, budynek nr A
Emilia Dąbrowska
11:40
Ćwiczenia, grupa 13
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 116, budynek nr A
Joanna Popławska
11:40
Ćwiczenia, grupa 11
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 216, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
11:40
Ćwiczenia, grupa 9
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 210, budynek nr A
Sylwia Bochenek-Roik
11:40
Ćwiczenia, grupa 7
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 105, budynek nr G
Justyna Cholewa
11:40
Ćwiczenia, grupa 5
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 211, budynek nr A
Zofia Rak
11:40
Ćwiczenia, grupa 3
każdy czwartek, 11:40 - 13:20
Sala 115, budynek nr A
Piątek
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
- A — budynek A
- G — budynek G (główny)