Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (2. semestr) [102420-D] Semestr letni 2021/22

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Justyna Meder
8:00 Ćwiczenia, grupa 25 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 37, budynek nr W
Diana Rezner
8:00 Ćwiczenia, grupa 23 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 225, budynek nr G
Renata Suszczyńska
8:00 Ćwiczenia, grupa 21 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 207, budynek nr G
Izabella Kaczor
8:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 112, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 215, budynek nr G
Jolanta Jasińska-Dunalewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 115, budynek nr G
Joanna Popławska
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 216, budynek nr G
Barbara Czerska
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 230, budynek nr G
Justyna Cholewa, Katarzyna Karwowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 316, budynek nr G
Zofia Rak
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 223, budynek nr G
Dorota Maciejuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 102, budynek nr A
Magdalena Makowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 28 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 224, budynek nr G
Justyna Meder
9:50 Ćwiczenia, grupa 26 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 37, budynek nr W
Renata Suszczyńska
9:50 Ćwiczenia, grupa 22 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 207, budynek nr G
Izabella Kaczor
9:50 Ćwiczenia, grupa 20 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 112, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
9:50 Ćwiczenia, grupa 18 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 215, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 16 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A
Jolanta Jasińska-Dunalewicz
9:50 Ćwiczenia, grupa 14 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr G
Joanna Popławska
9:50 Ćwiczenia, grupa 12 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 216, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 10 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
9:50 Ćwiczenia, grupa 8 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 230, budynek nr G
Justyna Cholewa, Diana Rezner
9:50 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 316, budynek nr G
Zofia Rak
9:50 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 223, budynek nr G
Dorota Maciejuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 102, budynek nr A

Środa

Czwartek

Piątek

Justyna Meder
8:00 Ćwiczenia, grupa 25 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 115, budynek nr G
Diana Rezner
8:00 Ćwiczenia, grupa 23 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 213, budynek nr A
Renata Suszczyńska
8:00 Ćwiczenia, grupa 21 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 107, budynek nr A
Izabella Kaczor
8:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 219, budynek nr A
Małgorzata Stanisławska
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 117, budynek nr A
Jolanta Jasińska-Dunalewicz
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr A
Joanna Popławska
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 230, budynek nr G
Barbara Czerska
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 105, budynek nr A
Sylwia Bochenek-Roik
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 103, budynek nr G
Justyna Cholewa, Katarzyna Karwowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 1, budynek nr A
Zofia Rak
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 116, budynek nr A
Dorota Maciejuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Magdalena Makowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 28 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr A
Justyna Meder
9:50 Ćwiczenia, grupa 26 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr G
Renata Suszczyńska
9:50 Ćwiczenia, grupa 22 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr A
Izabella Kaczor
9:50 Ćwiczenia, grupa 20 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 219, budynek nr A
Małgorzata Stanisławska
9:50 Ćwiczenia, grupa 18 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 117, budynek nr A
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 16 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 106, budynek nr A
Jolanta Jasińska-Dunalewicz
9:50 Ćwiczenia, grupa 14 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr A
Joanna Popławska
9:50 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 230, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 10 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr A
Sylwia Bochenek-Roik
9:50 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr G
Justyna Cholewa, Diana Rezner
9:50 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A
Zofia Rak
9:50 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 116, budynek nr A
Dorota Maciejuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 236, budynek nr G

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0