Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język niemiecki II (2-gi semestr) 102420-D
Plan zajęć - Semestr letni 2020/21


Wybrany podział planu:     
wcześniej Wyświetlany tydzień: 2021-03-01 - 2021-03-07  później
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Ćwiczenia (211 bud.A), Grażyna Szurczak
8:00, gr.15
Ćwiczenia (219 bud.A), Zofia Rak
8:00, gr.3
Ćwiczenia (2C bud.C), Barbara Czerska
8:00, gr.23
Ćwiczenia (218 bud.A), Emilia Dąbrowska
8:00, gr.21
Ćwiczenia (210 bud.G), Justyna Cholewa
8:00, gr.19
Ćwiczenia (223 bud.G), Izabella Kaczor
8:00, gr.17
Ćwiczenia (117 bud.A), Sylwia Zawitaj-Jerzewska
8:00, gr.13
Ćwiczenia (215 bud.G), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
8:00, gr.11
Ćwiczenia (216 bud.G), Joanna Popławska
8:00, gr.9
Ćwiczenia (324 bud.G), Renata Suszczyńska
8:00, gr.7
Ćwiczenia (231 bud.G), Dorota Maciejuk
8:00, gr.5
Ćwiczenia (230 bud.G), Sylwia Bochenek-Roik
8:00, gr.1
Ćwiczenia (231 bud.G), Grażyna Szurczak
8:00, gr.15
Ćwiczenia (208 bud.G), Zofia Rak
8:00, gr.3
Ćwiczenia (012 bud.G), Barbara Czerska
8:00, gr.23
Ćwiczenia (325 bud.G), Emilia Dąbrowska
8:00, gr.21
Ćwiczenia (106 bud.A), Justyna Cholewa
8:00, gr.19
Ćwiczenia (115 bud.A), Izabella Kaczor
8:00, gr.17
Ćwiczenia (37 bud.W), Sylwia Zawitaj-Jerzewska
8:00, gr.13
Ćwiczenia (230 bud.G), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
8:00, gr.11
Ćwiczenia (232 bud.G), Joanna Popławska
8:00, gr.9
Ćwiczenia (102 bud.A), Renata Suszczyńska
8:00, gr.7
Ćwiczenia (1 bud.A), Dorota Maciejuk
8:00, gr.5
Ćwiczenia (61 bud.W), Sylwia Bochenek-Roik
9:00
9:50, gr.14
Ćwiczenia (215 bud.G), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
9:50, gr.24
Ćwiczenia (218 bud.A), Justyna Meder
9:50, gr.22
Ćwiczenia (210 bud.G), Justyna Cholewa
9:50, gr.18
Ćwiczenia (117 bud.A), Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50, gr.16
Ćwiczenia (219 bud.A), Zofia Rak
9:50, gr.2
Ćwiczenia (211 bud.A), Grażyna Szurczak
9:50, gr.12
Ćwiczenia (216 bud.G), Emilia Dąbrowska
9:50, gr.10
Ćwiczenia (324 bud.G), Renata Suszczyńska
9:50, gr.8
Ćwiczenia (231 bud.G), Dorota Maciejuk
9:50, gr.6
Ćwiczenia (230 bud.G), Ewa Michalik
9:50, gr.4
Ćwiczenia (2C bud.C), Barbara Czerska
9:50, gr.26
Ćwiczenia (102 bud.A), Magdalena Makowska
9:50, gr.14
Ćwiczenia (230 bud.G), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
9:50, gr.24
Ćwiczenia (325 bud.G), Justyna Meder
9:50, gr.22
Ćwiczenia (106 bud.A), Justyna Cholewa
9:50, gr.18
Ćwiczenia (37 bud.W), Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50, gr.16
Ćwiczenia (208 bud.G), Zofia Rak
9:50, gr.2
Ćwiczenia (231 bud.G), Grażyna Szurczak
9:50, gr.12
Ćwiczenia (232 bud.G), Emilia Dąbrowska
9:50, gr.10
Ćwiczenia (102 bud.A), Renata Suszczyńska
9:50, gr.8
Ćwiczenia (1 bud.A), Dorota Maciejuk
9:50, gr.6
Ćwiczenia (61 bud.W), Ewa Michalik
9:50, gr.4
Ćwiczenia (012 bud.G), Barbara Czerska
9:50, gr.26
Ćwiczenia (210 bud.G), Magdalena Makowska
10:00
11:00
12:00
13:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: