Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (1. semestr) [102410-D] Semestr zimowy 2024/25

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

8:00 Ćwiczenia, grupa 27 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 210, budynek nr G
8:00 Ćwiczenia, grupa 25 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 225, budynek nr G
Renata Suszczyńska
8:00 Ćwiczenia, grupa 23 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 207, budynek nr G
Ewa Michalik
8:00 Ćwiczenia, grupa 21 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 2.1.11, budynek nr S
Emilia Dąbrowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 115, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 37, budynek nr W
Agnieszka Dyl
8:00 Ćwiczenia, grupa 15 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 2.1.12, budynek nr S
Małgorzata Stanisławska
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 230, budynek nr G
Joanna Popławska
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 216, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 232, budynek nr G
Grażyna Szurczak
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 3, budynek nr W
Izabella Kaczor
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 2.1.10, budynek nr S
Dorota Maciejuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 215, budynek nr G
Renata Jagaczewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 8:00 - 9:40 Sala 45, budynek nr W
9:50 Ćwiczenia, grupa 28 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G
9:50 Ćwiczenia, grupa 26 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 225, budynek nr G
Renata Suszczyńska
9:50 Ćwiczenia, grupa 24 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 207, budynek nr G
Ewa Michalik
9:50 Ćwiczenia, grupa 22 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 2.1.11, budynek nr S
Emilia Dąbrowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 20 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr G
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 18 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 37, budynek nr W
Agnieszka Dyl
9:50 Ćwiczenia, grupa 16 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 2.1.12, budynek nr S
Małgorzata Stanisławska
9:50 Ćwiczenia, grupa 14 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 230, budynek nr G
Justyna Meder
9:50 Ćwiczenia, grupa 12 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 224, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
9:50 Ćwiczenia, grupa 10 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 232, budynek nr G
Grażyna Szurczak
9:50 Ćwiczenia, grupa 8 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 3, budynek nr W
Izabella Kaczor
9:50 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 2.1.10, budynek nr S
Dorota Maciejuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 215, budynek nr G
Renata Jagaczewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 9:50 - 11:30 Sala 45, budynek nr W

Środa

Czwartek

Piątek

8:00 Ćwiczenia, grupa 27 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 2.1.10, budynek nr S
8:00 Ćwiczenia, grupa 25 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 4A, budynek nr C
Renata Suszczyńska
8:00 Ćwiczenia, grupa 23 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 3B, budynek nr C
Ewa Michalik
8:00 Ćwiczenia, grupa 21 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 236, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
8:00 Ćwiczenia, grupa 19 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 5E, budynek nr C
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 17 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 2.1.13, budynek nr S
Agnieszka Dyl
8:00 Ćwiczenia, grupa 15 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 207, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
8:00 Ćwiczenia, grupa 13 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 3A, budynek nr C
Joanna Popławska
8:00 Ćwiczenia, grupa 11 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 216, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
8:00 Ćwiczenia, grupa 9 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 36, budynek nr W
Grażyna Szurczak
8:00 Ćwiczenia, grupa 7 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 225, budynek nr G
Izabella Kaczor
8:00 Ćwiczenia, grupa 5 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 224, budynek nr G
Dorota Maciejuk
8:00 Ćwiczenia, grupa 3 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 4C, budynek nr C
Renata Jagaczewska
8:00 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 8:00 - 9:40 Sala 103, budynek nr G
9:50 Ćwiczenia, grupa 28 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 2.1.10, budynek nr S
9:50 Ćwiczenia, grupa 26 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 4A, budynek nr C
Renata Suszczyńska
9:50 Ćwiczenia, grupa 24 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 3B, budynek nr C
Ewa Michalik
9:50 Ćwiczenia, grupa 22 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 236, budynek nr G
Emilia Dąbrowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 20 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 5E, budynek nr C
Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 18 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 2.1.13, budynek nr S
Agnieszka Dyl
9:50 Ćwiczenia, grupa 16 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 207, budynek nr G
Małgorzata Stanisławska
9:50 Ćwiczenia, grupa 14 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 3A, budynek nr C
Justyna Meder
9:50 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 115, budynek nr G
Sylwia Bochenek-Roik
9:50 Ćwiczenia, grupa 10 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 36, budynek nr W
Grażyna Szurczak
9:50 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 225, budynek nr G
Izabella Kaczor
9:50 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 224, budynek nr G
Dorota Maciejuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 4C, budynek nr C
Renata Jagaczewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 9:50 - 11:30 Sala 103, budynek nr G

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0