Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język niemiecki II (1-szy semestr) 102410-D
Plan zajęć - Semestr zimowy 2022/23


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.1
Ćwiczenia (116 bud.A), Dorota Maciejuk
8:00, gr.15
Ćwiczenia (208 bud.A), Justyna Cholewa
8:00, gr.3
Ćwiczenia (213 bud.A), Barbara Czerska
8:00, gr.5
Ćwiczenia (1 bud.A), Agnieszka Kamińska
8:00, gr.7
Ćwiczenia (230 bud.G), Zofia Rak
8:00, gr.9
Ćwiczenia (117 bud.A), Sylwia Zawitaj-Jerzewska
8:00, gr.11
Ćwiczenia (211 bud.A), Renata Jagaczewska
8:00, gr.25
Ćwiczenia (216 bud.G), Magdalena Makowska
8:00, gr.13
Ćwiczenia (103 bud.G), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
8:00, gr.17
Ćwiczenia (207 bud.G), Ewa Michalik
8:00, gr.19
Ćwiczenia (225 bud.G), Izabella Kaczor
8:00, gr.23
Ćwiczenia (224 bud.G), Renata Suszczyńska
8:00, gr.21
Ćwiczenia (216 bud.A), Justyna Meder
8:00, gr.1
Ćwiczenia (224 bud.G), Dorota Maciejuk
8:00, gr.15
Ćwiczenia (45 bud.W), Justyna Cholewa
8:00, gr.3
Ćwiczenia (215 bud.G), Barbara Czerska
8:00, gr.5
Ćwiczenia (236 bud.G), Agnieszka Kamińska
8:00, gr.7
Ćwiczenia (207 bud.G), Zofia Rak
8:00, gr.9
Ćwiczenia (233 bud.G), Sylwia Zawitaj-Jerzewska
8:00, gr.11
Ćwiczenia (37 bud.W), Renata Jagaczewska
8:00, gr.25
Ćwiczenia (219 bud.A), Magdalena Makowska
8:00, gr.13
Ćwiczenia (44 bud.W), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
8:00, gr.17
Ćwiczenia (216 bud.A), Ewa Michalik
8:00, gr.19
Ćwiczenia (217 bud.A), Izabella Kaczor
8:00, gr.23
Ćwiczenia (218 bud.A), Renata Suszczyńska
8:00, gr.21
Ćwiczenia (230 bud.G), Justyna Meder
9:00
9:50, gr.14
Ćwiczenia (103 bud.G), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
9:50, gr.12
Ćwiczenia (211 bud.A), Renata Jagaczewska
9:50, gr.20
Ćwiczenia (225 bud.G), Izabella Kaczor
9:50, gr.10
Ćwiczenia (117 bud.A), Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50, gr.16
Ćwiczenia (208 bud.A), Justyna Cholewa
9:50, gr.8
Ćwiczenia (43 bud.W), Sylwia Bochenek-Roik
9:50, gr.22
Ćwiczenia (216 bud.A), Emilia Dąbrowska
9:50, gr.6
Ćwiczenia (1 bud.A), Agnieszka Kamińska
9:50, gr.18
Ćwiczenia (207 bud.G), Ewa Michalik
9:50, gr.4
Ćwiczenia (213 bud.A), Barbara Czerska
9:50, gr.24
Ćwiczenia (224 bud.G), Renata Suszczyńska
9:50, gr.2
Ćwiczenia (116 bud.A), Dorota Maciejuk
9:50, gr.26
Ćwiczenia (216 bud.G), Magdalena Makowska
9:50, gr.14
Ćwiczenia (44 bud.W), Jolanta Jasińska-Dunalewicz
9:50, gr.12
Ćwiczenia (37 bud.W), Renata Jagaczewska
9:50, gr.20
Ćwiczenia (217 bud.A), Izabella Kaczor
9:50, gr.10
Ćwiczenia (233 bud.G), Sylwia Zawitaj-Jerzewska
9:50, gr.16
Ćwiczenia (45 bud.W), Justyna Cholewa
9:50, gr.8
Ćwiczenia (216 bud.G), Sylwia Bochenek-Roik
9:50, gr.22
Ćwiczenia (36 bud.W), Emilia Dąbrowska
9:50, gr.6
Ćwiczenia (236 bud.G), Agnieszka Kamińska
9:50, gr.18
Ćwiczenia (216 bud.A), Ewa Michalik
9:50, gr.4
Ćwiczenia (215 bud.G), Barbara Czerska
9:50, gr.24
Ćwiczenia (218 bud.A), Renata Suszczyńska
9:50, gr.2
Ćwiczenia (224 bud.G), Dorota Maciejuk
9:50, gr.26
Ćwiczenia (219 bud.A), Magdalena Makowska
10:00
11:00
12:00
13:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: