Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język I angielski w biznesie i ekonomii (3. semestr) [101130-D] Semestr zimowy 2021/22

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Anna Mahmud
9:50 Ćwiczenia, grupa 57 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 324, budynek nr G
Anna Gelo
9:50 Ćwiczenia, grupa 55 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 217, budynek nr A
Edyta Karpiuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 51 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 208, budynek nr G
Magdalena Florek
9:50 Ćwiczenia, grupa 47 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 8, budynek nr A
Aneta Górecka, Anna Majewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 45 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 219, budynek nr A
Alona Bieniek
9:50 Ćwiczenia, grupa 43 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 218, budynek nr A
Halina Olczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 41 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 205, budynek nr G
Magdalena Mazurek
9:50 Ćwiczenia, grupa 39 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr A
Anna Polakowska-Kapica, Katarzyna Staniszewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 37 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 301, budynek nr A
Bartosz Kraszewski
9:50 Ćwiczenia, grupa 35 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 4C, budynek nr C
Anna Grabiec, Aleksandra Tomczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 23 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 325, budynek nr G
Renata Gołębiowska-Paroń, Beata Majczak, Nina Ziółkowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 19 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 114, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
9:50 Ćwiczenia, grupa 17 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 213, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska
9:50 Ćwiczenia, grupa 13 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 233, budynek nr G
Dominik Rudkowski
9:50 Ćwiczenia, grupa 11 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 45, budynek nr W
Jolanta Jaworowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 9 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A
Agnieszka Mikołajewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 7 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 232, budynek nr G
Barbara Adam
9:50 Ćwiczenia, grupa 5 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 102, budynek nr A
Dorota Miller
9:50 Ćwiczenia, grupa 1 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr G
Anna Mahmud
11:40 Ćwiczenia, grupa 58 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 324, budynek nr G
Anna Polakowska-Kapica
11:40 Ćwiczenia, grupa 54 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 301, budynek nr A
Edyta Karpiuk
11:40 Ćwiczenia, grupa 52 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
11:40 Ćwiczenia, grupa 50 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 112, budynek nr G
Magdalena Florek
11:40 Ćwiczenia, grupa 48 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 8, budynek nr A
Aneta Górecka, Anna Majewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 46 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 219, budynek nr A
Halina Olczyk
11:40 Ćwiczenia, grupa 42 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 205, budynek nr G
Magdalena Mazurek
11:40 Ćwiczenia, grupa 40 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 210, budynek nr A
Bartosz Kraszewski, Katarzyna Staniszewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 38 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 1A (Laptop), budynek nr C
Magdalena Wierzbicka
11:40 Ćwiczenia, grupa 34 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 117, budynek nr A
Maciej Huczko
11:40 Ćwiczenia, grupa 30 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 209, budynek nr A
Anna Grabiec, Aleksandra Tomczyk
11:40 Ćwiczenia, grupa 24 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 325, budynek nr G
Renata Gołębiowska-Paroń, Beata Majczak, Nina Ziółkowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 20 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 114, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
11:40 Ćwiczenia, grupa 18 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 213, budynek nr A
Anna Przedmojska-Glińska
11:40 Ćwiczenia, grupa 14 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 233, budynek nr G
Dominik Rudkowski
11:40 Ćwiczenia, grupa 12 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 45, budynek nr W
Jolanta Jaworowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 10 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 1, budynek nr A
Agnieszka Mikołajewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 8 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 232, budynek nr G
Barbara Adam
11:40 Ćwiczenia, grupa 6 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 102, budynek nr A
Dorota Miller
11:40 Ćwiczenia, grupa 2 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr G

Wtorek

Środa

Czwartek

Anna Mahmud
9:50 Ćwiczenia, grupa 57 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 301, budynek nr A
Anna Gelo
9:50 Ćwiczenia, grupa 55 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 105, budynek nr G
Edyta Karpiuk
9:50 Ćwiczenia, grupa 51 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 117, budynek nr A
Magdalena Florek
9:50 Ćwiczenia, grupa 47 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 205, budynek nr G
Aneta Górecka, Anna Majewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 45 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 324, budynek nr G
Alona Bieniek
9:50 Ćwiczenia, grupa 43 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 233, budynek nr G
Halina Olczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 41 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 217, budynek nr A
Magdalena Mazurek
9:50 Ćwiczenia, grupa 39 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 62 komp, budynek nr W
Anna Polakowska-Kapica, Katarzyna Staniszewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 37 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 322, budynek nr G
Bartosz Kraszewski
9:50 Ćwiczenia, grupa 35 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 210, budynek nr G
Anna Grabiec, Aleksandra Tomczyk
9:50 Ćwiczenia, grupa 23 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr A
Renata Gołębiowska-Paroń, Beata Majczak, Nina Ziółkowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 19 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 114, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
9:50 Ćwiczenia, grupa 17 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 236, budynek nr G
Anna Przedmojska-Glińska
9:50 Ćwiczenia, grupa 13 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 1, budynek nr A
Dominik Rudkowski
9:50 Ćwiczenia, grupa 11 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 224, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
9:50 Ćwiczenia, grupa 9 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 232, budynek nr G
Agnieszka Mikołajewska
9:50 Ćwiczenia, grupa 7 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 216, budynek nr A
Barbara Adam
9:50 Ćwiczenia, grupa 5 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 107, budynek nr G
Dorota Miller
9:50 Ćwiczenia, grupa 1 każdy czwartek, 9:50 - 11:30 Sala 211, budynek nr G
Anna Mahmud
11:40 Ćwiczenia, grupa 58 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 301, budynek nr A
Anna Polakowska-Kapica
11:40 Ćwiczenia, grupa 54 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 231, budynek nr G
Edyta Karpiuk
11:40 Ćwiczenia, grupa 52 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 117, budynek nr A
Iwona Gajko-Sieklicka
11:40 Ćwiczenia, grupa 50 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 8, budynek nr A
Magdalena Florek
11:40 Ćwiczenia, grupa 48 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 205, budynek nr G
Aneta Górecka, Anna Majewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 46 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 324, budynek nr G
Halina Olczyk
11:40 Ćwiczenia, grupa 42 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 217, budynek nr A
Magdalena Mazurek
11:40 Ćwiczenia, grupa 40 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 62 komp, budynek nr W
Bartosz Kraszewski, Katarzyna Staniszewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 38 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 212, budynek nr G
Magdalena Wierzbicka
11:40 Ćwiczenia, grupa 34 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 208, budynek nr G
Maciej Huczko
11:40 Ćwiczenia, grupa 30 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 2C, budynek nr C
Anna Grabiec, Aleksandra Tomczyk
11:40 Ćwiczenia, grupa 24 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr A
Renata Gołębiowska-Paroń, Beata Majczak, Nina Ziółkowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 20 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 114, budynek nr G
Justyna Ferenc-Lipa
11:40 Ćwiczenia, grupa 18 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 236, budynek nr G
Anna Przedmojska-Glińska
11:40 Ćwiczenia, grupa 14 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 1, budynek nr A
Dominik Rudkowski
11:40 Ćwiczenia, grupa 12 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 224, budynek nr G
Jolanta Jaworowska
11:40 Ćwiczenia, grupa 10 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 232, budynek nr G
Agnieszka Mikołajewska
11:40 Ćwiczenia, grupa 8 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 216, budynek nr A
Barbara Adam
11:40 Ćwiczenia, grupa 6 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 107, budynek nr G
Dorota Miller
11:40 Ćwiczenia, grupa 2 każdy czwartek, 11:40 - 13:20 Sala 211, budynek nr G

Piątek

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0