Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język I angielski w biznesie i ekonomii (1. semestr) [101110-P] Semestr zimowy 2020/21

Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

Poniedziałek

Wtorek

Anna Przedmojska-Glińska
15:20 Ćwiczenia, grupa 12 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 210, budynek nr G
Dominik Rudkowski
15:20 Ćwiczenia, grupa 11 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 205, budynek nr G
Anna Mahmud
15:20 Ćwiczenia, grupa 10 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 111, budynek nr G
Monika Janik
15:20 Ćwiczenia, grupa 9 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 225, budynek nr G
Aneta Górecka
15:20 Ćwiczenia, grupa 8 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 214, budynek nr G
Małgorzata Zamojska-Kowal
15:20 Ćwiczenia, grupa 7 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 103, budynek nr A
Aleksandra Tomczyk
15:20 Ćwiczenia, grupa 6 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 223, budynek nr G
Halina Olczyk
15:20 Ćwiczenia, grupa 5 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 211, budynek nr G
Barbara Adam
15:20 Ćwiczenia, grupa 4 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 216, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
15:20 Ćwiczenia, grupa 3 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 107, budynek nr A
Renata Gołębiowska-Paroń
15:20 Ćwiczenia, grupa 2 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 215, budynek nr G
Monika Abbas
15:20 Ćwiczenia, grupa 1 każdy wtorek, 15:20 - 17:00 Sala 207, budynek nr G

Środa

Czwartek

Piątek

Anna Przedmojska-Glińska
15:20 Ćwiczenia, grupa 12 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 111, budynek nr G
Dominik Rudkowski
15:20 Ćwiczenia, grupa 11 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 207, budynek nr G
Anna Mahmud
15:20 Ćwiczenia, grupa 10 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 225, budynek nr G
Monika Janik
15:20 Ćwiczenia, grupa 9 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 212, budynek nr G
Aneta Górecka
15:20 Ćwiczenia, grupa 8 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 208, budynek nr G
Małgorzata Zamojska-Kowal
15:20 Ćwiczenia, grupa 7 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 214, budynek nr G
Aleksandra Tomczyk
15:20 Ćwiczenia, grupa 6 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 205, budynek nr G
Halina Olczyk
15:20 Ćwiczenia, grupa 5 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 224, budynek nr G
Barbara Adam
15:20 Ćwiczenia, grupa 4 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 215, budynek nr G
Iwona Gajko-Sieklicka
15:20 Ćwiczenia, grupa 3 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 211, budynek nr G
Renata Gołębiowska-Paroń
15:20 Ćwiczenia, grupa 2 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 210, budynek nr G
Monika Abbas
15:20 Ćwiczenia, grupa 1 każdy piątek, 15:20 - 17:00 Sala 223, budynek nr G

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0