Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Plan zajęć przedmiotu Język I angielski w biznesie i ekonomii (1. semestr) [101110-D] Semestr zimowy 2023/24

Ustawienia planu

Możesz zmienić domyślne ustawienia w preferencjach. Wyświetlaj na planie:
Format:
Schemat kolorów:
Dodatkowe opcje drukowania:
Pokaż plan w formacie:
Okres planu zajęć

Po kliknięciu kafelka danej grupy zajęciowej wyświetli się okno ze szczegółowymi informacjami. Pod niektórymi z nich kryją się linki prowadzące m.in. do strony grupy zajęciowej, strony prowadzącego/koordynatora (czy informacji dotyczących budynku, w którym odbywają się zajęcia).

PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.48
Ćwiczenia (37 bud.W), Monika Abbas
8:00, gr.22
Ćwiczenia (218 bud.A), Magdalena Mazurek, Magdalena Wierzbicka
8:00, gr.46
Ćwiczenia (208 bud.A), Joanna Tofil
8:00, gr.2
Ćwiczenia (107 bud.A), Beata Majczak
8:00, gr.4
Ćwiczenia (214 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
8:00, gr.6
Ćwiczenia (208 bud.G), Aneta Łątka
8:00, gr.8
Ćwiczenia (4C bud.C), Aneta Piwko
8:00, gr.10
Ćwiczenia (210 bud.A), Anna Przedmojska-Glińska
8:00, gr.12
Ćwiczenia (3C bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00, gr.16
Ćwiczenia (112 bud.G), Aleksandra Czajka
8:00, gr.18
Ćwiczenia (105 bud.G), Ewa Pobierzyn
8:00, gr.20
Ćwiczenia (233 bud.G), Monika Janik
8:00, gr.14
Ćwiczenia (107 bud.G), Anna Grabiec
8:00, gr.24
Ćwiczenia (102 bud.A), Anna Annovi
8:00, gr.36
Ćwiczenia (106 bud.A), Renata Nowicka
8:00, gr.26
Ćwiczenia (210 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00, gr.42
Ćwiczenia (2E bud.C), Bartosz Kraszewski
8:00, gr.40
Ćwiczenia (111 bud.G), Nina Ziółkowska
8:00, gr.38
Ćwiczenia (1 bud.A), Małgorzata Michalak
8:00, gr.44
Ćwiczenia (231 bud.G), Ewa Kaliszuk
8:00, gr.34
Ćwiczenia (205 bud.G), Renata Gołębiowska-Paroń
8:00, gr.32
Ćwiczenia (114 bud.G), Aleksandra Karwacka
8:00, gr.30
Ćwiczenia (325 bud.G), Iwona Gajko-Sieklicka
8:00, gr.28
Ćwiczenia (209 bud.A), Justyna Tanajewska
8:00, gr.48
Ćwiczenia (112 bud.G), Monika Abbas
8:00, gr.22
Ćwiczenia (115 bud.A), Magdalena Mazurek, Magdalena Wierzbicka
8:00, gr.46
Ćwiczenia (232 bud.G), Joanna Tofil
8:00, gr.2
Ćwiczenia (43 bud.W), Beata Majczak
8:00, gr.4
Ćwiczenia (114 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
8:00, gr.6
Ćwiczenia (107 bud.A), Aneta Łątka
8:00, gr.8
Ćwiczenia (3C bud.C), Aneta Piwko
8:00, gr.10
Ćwiczenia (211 bud.A), Anna Przedmojska-Glińska
8:00, gr.12
Ćwiczenia (4C bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00, gr.16
Ćwiczenia (209 bud.A), Aleksandra Czajka
8:00, gr.18
Ćwiczenia (117 bud.A), Ewa Pobierzyn
8:00, gr.20
Ćwiczenia (44 bud.W), Monika Janik
8:00, gr.14
Ćwiczenia (102 bud.A), Anna Grabiec
8:00, gr.24
Ćwiczenia (107 bud.G), Anna Annovi
8:00, gr.36
Ćwiczenia (106 bud.A), Renata Nowicka
8:00, gr.26
Ćwiczenia (214 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00, gr.42
Ćwiczenia (5C bud.C), Bartosz Kraszewski
8:00, gr.40
Ćwiczenia (210 bud.G), Nina Ziółkowska
8:00, gr.38
Ćwiczenia (012 bud.G), Małgorzata Michalak
8:00, gr.44
Ćwiczenia (60 bud.W), Ewa Kaliszuk
8:00, gr.34
Ćwiczenia (1 bud.A), Renata Gołębiowska-Paroń
8:00, gr.32
Ćwiczenia (205 bud.G), Aleksandra Karwacka
8:00, gr.30
Ćwiczenia (210 bud.A), Iwona Gajko-Sieklicka
8:00, gr.28
Ćwiczenia (45 bud.W), Justyna Tanajewska
9:00
9:50, gr.23
Ćwiczenia (102 bud.A), Anna Annovi
9:50, gr.3
Ćwiczenia (214 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
9:50, gr.5
Ćwiczenia (208 bud.G), Aneta Łątka
9:50, gr.7
Ćwiczenia (4C bud.C), Aneta Piwko
9:50, gr.9
Ćwiczenia (210 bud.A), Anna Przedmojska-Glińska
9:50, gr.11
Ćwiczenia (3C bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
9:50, gr.13
Ćwiczenia (107 bud.G), Anna Grabiec
9:50, gr.15
Ćwiczenia (112 bud.G), Aleksandra Czajka
9:50, gr.17
Ćwiczenia (105 bud.G), Ewa Pobierzyn
9:50, gr.19
Ćwiczenia (233 bud.G), Monika Janik
9:50, gr.21
Ćwiczenia (218 bud.A), Magdalena Mazurek, Magdalena Wierzbicka
9:50, gr.47
Ćwiczenia (37 bud.W), Monika Abbas
9:50, gr.25
Ćwiczenia (210 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
9:50, gr.27
Ćwiczenia (209 bud.A), Justyna Tanajewska
9:50, gr.29
Ćwiczenia (325 bud.G), Iwona Gajko-Sieklicka
9:50, gr.31
Ćwiczenia (114 bud.G), Aleksandra Karwacka
9:50, gr.33
Ćwiczenia (205 bud.G), Renata Gołębiowska-Paroń
9:50, gr.35
Ćwiczenia (106 bud.A), Renata Nowicka
9:50, gr.37
Ćwiczenia (1 bud.A), Małgorzata Michalak
9:50, gr.39
Ćwiczenia (111 bud.G), Nina Ziółkowska
9:50, gr.41
Ćwiczenia (2E bud.C), Bartosz Kraszewski
9:50, gr.43
Ćwiczenia (231 bud.G), Ewa Kaliszuk
9:50, gr.45
Ćwiczenia (208 bud.A), Joanna Tofil
9:50, gr.1
Ćwiczenia (107 bud.A), Beata Majczak
9:50, gr.23
Ćwiczenia (107 bud.G), Anna Annovi
9:50, gr.3
Ćwiczenia (114 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
9:50, gr.5
Ćwiczenia (107 bud.A), Aneta Łątka
9:50, gr.7
Ćwiczenia (3C bud.C), Aneta Piwko
9:50, gr.9
Ćwiczenia (211 bud.A), Anna Przedmojska-Glińska
9:50, gr.11
Ćwiczenia (4C bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
9:50, gr.13
Ćwiczenia (102 bud.A), Anna Grabiec
9:50, gr.15
Ćwiczenia (209 bud.A), Aleksandra Czajka
9:50, gr.17
Ćwiczenia (117 bud.A), Ewa Pobierzyn
9:50, gr.19
Ćwiczenia (44 bud.W), Monika Janik
9:50, gr.21
Ćwiczenia (115 bud.A), Magdalena Mazurek, Magdalena Wierzbicka
9:50, gr.47
Ćwiczenia (112 bud.G), Monika Abbas
9:50, gr.25
Ćwiczenia (214 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
9:50, gr.27
Ćwiczenia (45 bud.W), Justyna Tanajewska
9:50, gr.29
Ćwiczenia (210 bud.A), Iwona Gajko-Sieklicka
9:50, gr.31
Ćwiczenia (205 bud.G), Aleksandra Karwacka
9:50, gr.33
Ćwiczenia (1 bud.A), Renata Gołębiowska-Paroń
9:50, gr.35
Ćwiczenia (106 bud.A), Renata Nowicka
9:50, gr.37
Ćwiczenia (012 bud.G), Małgorzata Michalak
9:50, gr.39
Ćwiczenia (210 bud.G), Nina Ziółkowska
9:50, gr.41
Ćwiczenia (5C bud.C), Bartosz Kraszewski
9:50, gr.43
Ćwiczenia (60 bud.W), Ewa Kaliszuk
9:50, gr.45
Ćwiczenia (232 bud.G), Joanna Tofil
9:50, gr.1
Ćwiczenia (43 bud.W), Beata Majczak
10:00
11:00
12:00
13:00

Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:

al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0