Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski I (1-szy semestr) 101110-D
Plan zajęć - Semestr zimowy 2022/23


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.48
Ćwiczenia (sala nieznana), Nina Ziółkowska
8:00, gr.30
Ćwiczenia (324 bud.G), Aneta Górecka
8:00, gr.2
Ćwiczenia (208 bud.G), Katarzyna Staniszewska
8:00, gr.4
Ćwiczenia (114 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
8:00, gr.6
Ćwiczenia (112 bud.G), Barbara Adam
8:00, gr.8
Ćwiczenia (107 bud.A), Dorota Miller
8:00, gr.10
Ćwiczenia (214 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
8:00, gr.12
Ćwiczenia (2C bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00, gr.14
Ćwiczenia (3C bud.C), Maciej Huczko
8:00, gr.16
Ćwiczenia (210 bud.A), Magdalena Mazurek
8:00, gr.18
Ćwiczenia (8 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
8:00, gr.20
Ćwiczenia (5C bud.C), Jolanta Jaworowska
8:00, gr.22
Ćwiczenia (107 bud.G), Alona Bieniek
8:00, gr.26
Ćwiczenia (45 bud.W), Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00, gr.28
Ćwiczenia (209 bud.A), Monika Janik
8:00, gr.24
Ćwiczenia (105 bud.G), Edyta Karpiuk
8:00, gr.32
Ćwiczenia (2E bud.C), Monika Abbas
8:00, gr.36
Ćwiczenia (115 bud.A), Anna Mahmud
8:00, gr.46
Ćwiczenia (233 bud.G), Anna Gelo
8:00, gr.34
Ćwiczenia (205 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
8:00, gr.38
Ćwiczenia (106 bud.A), Renata Nowicka
8:00, gr.44
Ćwiczenia (49/50 bud.W), Małgorzata Michalak
8:00, gr.40
Ćwiczenia (218 bud.A), Renata Gołębiowska-Paroń
8:00, gr.42
Ćwiczenia (210 bud.G), Halina Olczyk
8:00, gr.48
Ćwiczenia (sala nieznana), Nina Ziółkowska
8:00, gr.30
Ćwiczenia (115 bud.A), Aneta Górecka
8:00, gr.2
Ćwiczenia (43 bud.W), Katarzyna Staniszewska
8:00, gr.4
Ćwiczenia (232 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
8:00, gr.6
Ćwiczenia (107 bud.A), Barbara Adam
8:00, gr.8
Ćwiczenia (210 bud.G), Dorota Miller
8:00, gr.10
Ćwiczenia (114 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
8:00, gr.12
Ćwiczenia (3C bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00, gr.14
Ćwiczenia (325 bud.G), Maciej Huczko
8:00, gr.16
Ćwiczenia (3 bud.W), Magdalena Mazurek
8:00, gr.18
Ćwiczenia (5C bud.C), Justyna Ferenc-Lipa
8:00, gr.20
Ćwiczenia (105 bud.G), Jolanta Jaworowska
8:00, gr.22
Ćwiczenia (102 bud.A), Alona Bieniek
8:00, gr.26
Ćwiczenia (214 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00, gr.28
Ćwiczenia (205 bud.G), Monika Janik
8:00, gr.24
Ćwiczenia (1 bud.A), Edyta Karpiuk
8:00, gr.32
Ćwiczenia (208 bud.A), Monika Abbas
8:00, gr.36
Ćwiczenia (324 bud.G), Anna Mahmud
8:00, gr.46
Ćwiczenia (211 bud.A), Anna Gelo
8:00, gr.34
Ćwiczenia (209 bud.A), Anna Polakowska-Kapica
8:00, gr.38
Ćwiczenia (106 bud.A), Renata Nowicka
8:00, gr.44
Ćwiczenia (210 bud.A), Małgorzata Michalak
8:00, gr.40
Ćwiczenia (2E bud.C), Renata Gołębiowska-Paroń
8:00, gr.42
Ćwiczenia (117 bud.A), Halina Olczyk
9:00
9:50, gr.41
Ćwiczenia (210 bud.G), Halina Olczyk
9:50, gr.11
Ćwiczenia (2C bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
9:50, gr.7
Ćwiczenia (107 bud.A), Dorota Miller
9:50, gr.9
Ćwiczenia (214 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
9:50, gr.43
Ćwiczenia (49/50 bud.W), Małgorzata Michalak
9:50, gr.5
Ćwiczenia (112 bud.G), Barbara Adam
9:50, gr.45
Ćwiczenia (233 bud.G), Anna Gelo
9:50, gr.3
Ćwiczenia (114 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
9:50, gr.13
Ćwiczenia (3C bud.C), Maciej Huczko
9:50, gr.39
Ćwiczenia (218 bud.A), Renata Gołębiowska-Paroń
9:50, gr.15
Ćwiczenia (210 bud.A), Magdalena Mazurek
9:50, gr.31
Ćwiczenia (2E bud.C), Monika Abbas
9:50, gr.17
Ćwiczenia (8 bud.A), Justyna Ferenc-Lipa
9:50, gr.19
Ćwiczenia (5C bud.C), Jolanta Jaworowska
9:50, gr.37
Ćwiczenia (106 bud.A), Renata Nowicka
9:50, gr.21
Ćwiczenia (107 bud.G), Alona Bieniek
9:50, gr.23
Ćwiczenia (105 bud.G), Edyta Karpiuk
9:50, gr.47
Ćwiczenia (sala nieznana), Nina Ziółkowska
9:50, gr.25
Ćwiczenia (45 bud.W), Sylwia Frankowska-Twardzisz
9:50, gr.35
Ćwiczenia (115 bud.A), Anna Mahmud
9:50, gr.27
Ćwiczenia (209 bud.A), Monika Janik
9:50, gr.29
Ćwiczenia (324 bud.G), Aneta Górecka
9:50, gr.33
Ćwiczenia (205 bud.G), Anna Polakowska-Kapica
9:50, gr.1
Ćwiczenia (208 bud.G), Katarzyna Staniszewska
9:50, gr.41
Ćwiczenia (117 bud.A), Halina Olczyk
9:50, gr.11
Ćwiczenia (3C bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
9:50, gr.7
Ćwiczenia (210 bud.G), Dorota Miller
9:50, gr.9
Ćwiczenia (114 bud.G), Anna Przedmojska-Glińska
9:50, gr.43
Ćwiczenia (210 bud.A), Małgorzata Michalak
9:50, gr.5
Ćwiczenia (107 bud.A), Barbara Adam
9:50, gr.45
Ćwiczenia (211 bud.A), Anna Gelo
9:50, gr.3
Ćwiczenia (232 bud.G), Agnieszka Mikołajewska
9:50, gr.13
Ćwiczenia (325 bud.G), Maciej Huczko
9:50, gr.39
Ćwiczenia (2E bud.C), Renata Gołębiowska-Paroń
9:50, gr.15
Ćwiczenia (3 bud.W), Magdalena Mazurek
9:50, gr.31
Ćwiczenia (208 bud.A), Monika Abbas
9:50, gr.17
Ćwiczenia (5C bud.C), Justyna Ferenc-Lipa
9:50, gr.19
Ćwiczenia (105 bud.G), Jolanta Jaworowska
9:50, gr.37
Ćwiczenia (106 bud.A), Renata Nowicka
9:50, gr.21
Ćwiczenia (102 bud.A), Alona Bieniek
9:50, gr.23
Ćwiczenia (1 bud.A), Edyta Karpiuk
9:50, gr.47
Ćwiczenia (sala nieznana), Nina Ziółkowska
9:50, gr.25
Ćwiczenia (214 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
9:50, gr.35
Ćwiczenia (324 bud.G), Anna Mahmud
9:50, gr.27
Ćwiczenia (205 bud.G), Monika Janik
9:50, gr.29
Ćwiczenia (115 bud.A), Aneta Górecka
9:50, gr.33
Ćwiczenia (209 bud.A), Anna Polakowska-Kapica
9:50, gr.1
Ćwiczenia (43 bud.W), Katarzyna Staniszewska
10:00
11:00
12:00
13:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków:
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0