Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski I (1-szy semestr) 101110-D
Plan zajęć - Semestr zimowy 2021/22


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątek
7:00
8:008:00, gr.42
Ćwiczenia (107 bud.A), Ewa Kaliszuk
8:00, gr.14
Ćwiczenia (107 bud.G), Katarzyna Galicka
8:00, gr.18
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Piwko
8:00, gr.12
Ćwiczenia (8 bud.A), Małgorzata Michalak
8:00, gr.20
Ćwiczenia (4C bud.C), Aleksandra Tomczyk
8:00, gr.22
Ćwiczenia (232 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00, gr.10
Ćwiczenia (213 bud.A), Beata Majczak
8:00, gr.24
Ćwiczenia (209 bud.A), Anna Annovi
8:00, gr.26
Ćwiczenia (219 bud.A), Renata Gołębiowska-Paroń
8:00, gr.8
Ćwiczenia (324 bud.G), Ewa Pobierzyn
8:00, gr.28
Ćwiczenia (218 bud.A), Justyna Tanajewska
8:00, gr.16
Ćwiczenia (210 bud.A), Aleksandra Czajka
8:00, gr.30
Ćwiczenia (211 bud.A), Monika Abbas, Monika Janik
8:00, gr.6
Ćwiczenia (115 bud.A), Anna Grabiec
8:00, gr.32
Ćwiczenia (105 bud.G), Aleksandra Karwacka
8:00, gr.34
Ćwiczenia (208 bud.A), Joanna Tofil
8:00, gr.4
Ćwiczenia (208 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
8:00, gr.36
Ćwiczenia (012 bud.G), Małgorzata Zamojska-Kowal
8:00, gr.38
Ćwiczenia (114 bud.G), Aneta Łątka
8:00, gr.2
Ćwiczenia (4B bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00, gr.40
Ćwiczenia (45 bud.W), Anna Majewska
8:00, gr.42
Ćwiczenia (205 bud.G), Ewa Kaliszuk
8:00, gr.14
Ćwiczenia (36 bud.W), Katarzyna Galicka
8:00, gr.18
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Piwko
8:00, gr.12
Ćwiczenia (231 bud.G), Małgorzata Michalak
8:00, gr.20
Ćwiczenia (3B bud.C), Aleksandra Tomczyk
8:00, gr.22
Ćwiczenia (208 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
8:00, gr.10
Ćwiczenia (5E bud.C), Beata Majczak
8:00, gr.24
Ćwiczenia (210 bud.G), Anna Annovi
8:00, gr.26
Ćwiczenia (233 bud.G), Renata Gołębiowska-Paroń
8:00, gr.8
Ćwiczenia (208 bud.A), Ewa Pobierzyn
8:00, gr.28
Ćwiczenia (209 bud.A), Justyna Tanajewska
8:00, gr.16
Ćwiczenia (212 bud.G), Aleksandra Czajka
8:00, gr.30
Ćwiczenia (325 bud.G), Monika Abbas, Monika Janik
8:00, gr.6
Ćwiczenia (112 bud.G), Anna Grabiec
8:00, gr.32
Ćwiczenia (3 bud.W), Aleksandra Karwacka
8:00, gr.34
Ćwiczenia (107 bud.G), Joanna Tofil
8:00, gr.4
Ćwiczenia (105 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
8:00, gr.36
Ćwiczenia (9 bud.A), Małgorzata Zamojska-Kowal
8:00, gr.38
Ćwiczenia (232 bud.G), Aneta Łątka
8:00, gr.2
Ćwiczenia (4C bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
8:00, gr.40
Ćwiczenia (012 bud.G), Anna Majewska
9:00
9:50, gr.5
Ćwiczenia (115 bud.A), Anna Grabiec
9:50, gr.9
Ćwiczenia (213 bud.A), Beata Majczak
9:50, gr.3
Ćwiczenia (208 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
9:50, gr.11
Ćwiczenia (8 bud.A), Małgorzata Michalak
9:50, gr.13
Ćwiczenia (107 bud.G), Katarzyna Galicka
9:50, gr.7
Ćwiczenia (324 bud.G), Ewa Pobierzyn
9:50, gr.21
Ćwiczenia (232 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
9:50, gr.15
Ćwiczenia (210 bud.A), Aleksandra Czajka
9:50, gr.17
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Piwko
9:50, gr.19
Ćwiczenia (4C bud.C), Aleksandra Tomczyk
9:50, gr.41
Ćwiczenia (107 bud.A), Ewa Kaliszuk
9:50, gr.23
Ćwiczenia (209 bud.A), Anna Annovi
9:50, gr.25
Ćwiczenia (219 bud.A), Renata Gołębiowska-Paroń
9:50, gr.27
Ćwiczenia (218 bud.A), Justyna Tanajewska
9:50, gr.29
Ćwiczenia (211 bud.A), Monika Abbas, Monika Janik
9:50, gr.31
Ćwiczenia (105 bud.G), Aleksandra Karwacka
9:50, gr.33
Ćwiczenia (208 bud.A), Joanna Tofil
9:50, gr.35
Ćwiczenia (012 bud.G), Małgorzata Zamojska-Kowal
9:50, gr.37
Ćwiczenia (114 bud.G), Aneta Łątka
9:50, gr.39
Ćwiczenia (45 bud.W), Anna Majewska
9:50, gr.1
Ćwiczenia (4B bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
9:50, gr.5
Ćwiczenia (112 bud.G), Anna Grabiec
9:50, gr.9
Ćwiczenia (5E bud.C), Beata Majczak
9:50, gr.3
Ćwiczenia (105 bud.G), Beata Dąbrowska-Janů
9:50, gr.11
Ćwiczenia (231 bud.G), Małgorzata Michalak
9:50, gr.13
Ćwiczenia (36 bud.W), Katarzyna Galicka
9:50, gr.7
Ćwiczenia (208 bud.A), Ewa Pobierzyn
9:50, gr.21
Ćwiczenia (208 bud.G), Sylwia Frankowska-Twardzisz
9:50, gr.15
Ćwiczenia (212 bud.G), Aleksandra Czajka
9:50, gr.17
Ćwiczenia (5C bud.C), Aneta Piwko
9:50, gr.19
Ćwiczenia (3B bud.C), Aleksandra Tomczyk
9:50, gr.41
Ćwiczenia (205 bud.G), Ewa Kaliszuk
9:50, gr.23
Ćwiczenia (210 bud.G), Anna Annovi
9:50, gr.25
Ćwiczenia (233 bud.G), Renata Gołębiowska-Paroń
9:50, gr.27
Ćwiczenia (209 bud.A), Justyna Tanajewska
9:50, gr.29
Ćwiczenia (325 bud.G), Monika Abbas, Monika Janik
9:50, gr.31
Ćwiczenia (3 bud.W), Aleksandra Karwacka
9:50, gr.33
Ćwiczenia (107 bud.G), Joanna Tofil
9:50, gr.35
Ćwiczenia (9 bud.A), Małgorzata Zamojska-Kowal
9:50, gr.37
Ćwiczenia (232 bud.G), Aneta Łątka
9:50, gr.39
Ćwiczenia (012 bud.G), Anna Majewska
9:50, gr.1
Ćwiczenia (4C bud.C), Agata Głogowska-Mikołajczyk
10:00
11:00
12:00
13:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: