| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek | Sobota | Niedziela |
---|
7:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
8:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
9:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
9:50, gr.121229 /niestandardowa częstotliwość/ Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw - Wykład (s.Aula II bud.G), Łukasz Gębski | | 9:50, gr.101137 /niestandardowa częstotliwość/ Business Strategies for Central and Eastern Europe - Wykład (115 bud.G), Dorota Ciesielska-Maciągowska | |
|
10:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
11:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
11:40, gr.1000190 /niestandardowa częstotliwość/ Innovation Management in an Enterprise - Konwersatorium (205 bud.G), Mikołaj Pindelski | 11:40, gr.101032 /niestandardowa częstotliwość/ Innovation in Regional and Local Economy - Wykład (104 bud.G), Arkadiusz Kowalski | | 11:40, gr.100022 /niestandardowa częstotliwość/ Analiza koniunktury i badanie rynków zagranicznych - Wykład (224 bud.G), Maria Bieć | | 11:40, gr.110604 /niestandardowa częstotliwość/ Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw - Wykład (s.Aula II bud.G), Rafał Tuzimek | 11:40, gr.100233 /niestandardowa częstotliwość/ Regional Integration (Trading) Agreements - Wykład (212 bud.G), Elżbieta Kawecka-Wyrzykowska | | 11:40, gr.1010692 /niestandardowa częstotliwość/ Innovation Management in an Enterprise - Konwersatorium (210 bud.A), Jakub Brdulak | 11:40, gr.100662 /niestandardowa częstotliwość/ Euromarketing - Wykład (223 bud.G), Anna Zarzycka | |
| | | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
| | | |
|
13:30, gr.101032 /niestandardowa częstotliwość/ Competitiveness of Regions - Wykład (210 bud.A), Arkadiusz Kowalski | | 13:30, gr.101236 /niestandardowa częstotliwość/ International Economic Law - Wykład (107 bud.G), Marcin Menkes | 13:30, gr.100233 /niestandardowa częstotliwość/ Regionalne ugrupowania integracyjne (handlowe) - Wykład (325 bud.G), Elżbieta Kawecka-Wyrzykowska | | 13:30, gr.100120 /niestandardowa częstotliwość/ Nowe technologie w marketingu - Wykład (216 bud.G), Tymoteusz Doligalski | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | | |
|
| | |
| | | | | | |
15:20, gr.101002 /niestandardowa częstotliwość/ Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw - Wykład (111 bud.G), Joanna Korpus | | 15:20, gr.101236 /niestandardowa częstotliwość/ Międzynarodowe prawo gospodarcze - Wykład (224 bud.G), Marcin Menkes | |
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
16:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
17:00 | | | | | | | |
|
17:10, gr.1000034 /niestandardowa częstotliwość/ Zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie - Ćwiczenia (225 bud.G), Barbara Bojewska | 17:10, gr.100034 /niestandardowa częstotliwość/ Zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie - Wykład (225 bud.G), Barbara Bojewska | |
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
19:00 | | 19:00, gr.102723 /niestandardowa częstotliwość/ Mergers and Acquisitions of Enterprises - Wykład (4B bud.C), Krzysztof Melnarowicz | | 19:00, gr.100006 /niestandardowa częstotliwość/ Unia Europejska jako podmiot w stosunkach międzynarodowych - Wykład (111 bud.G), Adam A. Ambroziak | | | 19:00, gr.20000964 /niestandardowa częstotliwość/ Strategie konkurencji i rozwoju polskich przedsiębiorstw na rynku Unii Europejskiej - Wykład (sala nieznana), Beata Żelazko | 19:00, gr.20000633 /niestandardowa częstotliwość/ Strategie wejścia polskich firm na rynki wschodnie - Konwersatorium (sala nieznana), Marzanna Witek-Hajduk | 19:00, gr.20000280 /niestandardowa częstotliwość/ Lobbing i grupy interesu w Unii Europejskiej - Ćwiczenia (sala nieznana), Urszula Kurczewska | 19:00, gr.20000280 /niestandardowa częstotliwość/ Reprezentacja interesów i polityki publiczne w Unii Europejskiej - Wykład (sala nieznana), Urszula Kurczewska | | | 19:00, gr.10437 /niestandardowa częstotliwość/ Konkurencyjność regionów (e-learning) - Kurs internetowy (sala nieznana), Teresa Pakulska | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
20:00 | | | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
|
| | | | | | |
|
| | | |
| | | | | | |
|
|