Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Szkoła Główna Handlowa w Warszawie
Przedmioty kierunkowe do wyboru SMMD-MSG
Semestr letni 2019/20

Plan zajęć grupy przedmiotów


Wybrany podział planu:     
Ustawienia planu:pokaż wersję obrazkową | drukuj plan 
PoniedziałekWtorekŚrodaCzwartekPiątekSobotaNiedziela
7:00
8:00
9:00
9:50, gr.121229
/niestandardowa częstotliwość/ Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw - Wykład (s.Aula II bud.G), Łukasz Gębski
9:50, gr.101137
/niestandardowa częstotliwość/ Business Strategies for Central and Eastern Europe - Wykład (115 bud.G), Dorota Ciesielska-Maciągowska
10:00
11:00
11:40, gr.1000190
/niestandardowa częstotliwość/ Innovation Management in an Enterprise - Konwersatorium (205 bud.G), Mikołaj Pindelski
11:40, gr.101032
/niestandardowa częstotliwość/ Innovation in Regional and Local Economy - Wykład (104 bud.G), Arkadiusz Kowalski
11:40, gr.100022
/niestandardowa częstotliwość/ Analiza koniunktury i badanie rynków zagranicznych - Wykład (224 bud.G), Maria Bieć
11:40, gr.110604
/niestandardowa częstotliwość/ Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw - Wykład (s.Aula II bud.G), Rafał Tuzimek
11:40, gr.100233
/niestandardowa częstotliwość/ Regional Integration (Trading) Agreements - Wykład (212 bud.G), Elżbieta Kawecka-Wyrzykowska
11:40, gr.1010692
/niestandardowa częstotliwość/ Innovation Management in an Enterprise - Konwersatorium (210 bud.A), Jakub Brdulak
11:40, gr.100662
/niestandardowa częstotliwość/ Euromarketing - Wykład (223 bud.G), Anna Zarzycka
12:00
13:00
13:30, gr.101032
/niestandardowa częstotliwość/ Competitiveness of Regions - Wykład (210 bud.A), Arkadiusz Kowalski
13:30, gr.101236
/niestandardowa częstotliwość/ International Economic Law - Wykład (107 bud.G), Marcin Menkes
13:30, gr.100233
/niestandardowa częstotliwość/ Regionalne ugrupowania integracyjne (handlowe) - Wykład (325 bud.G), Elżbieta Kawecka-Wyrzykowska
13:30, gr.100120
/niestandardowa częstotliwość/ Nowe technologie w marketingu - Wykład (216 bud.G), Tymoteusz Doligalski
14:00
15:00
15:20, gr.101002
/niestandardowa częstotliwość/ Fuzje i przejęcia przedsiębiorstw - Wykład (111 bud.G), Joanna Korpus
15:20, gr.101236
/niestandardowa częstotliwość/ Międzynarodowe prawo gospodarcze - Wykład (224 bud.G), Marcin Menkes
16:00
17:00
17:10, gr.1000034
/niestandardowa częstotliwość/ Zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie - Ćwiczenia (225 bud.G), Barbara Bojewska
17:10, gr.100034
/niestandardowa częstotliwość/ Zarządzanie innowacjami w przedsiębiorstwie - Wykład (225 bud.G), Barbara Bojewska
18:00
19:0019:00, gr.102723
/niestandardowa częstotliwość/ Mergers and Acquisitions of Enterprises - Wykład (4B bud.C), Krzysztof Melnarowicz
19:00, gr.100006
/niestandardowa częstotliwość/ Unia Europejska jako podmiot w stosunkach międzynarodowych - Wykład (111 bud.G), Adam A. Ambroziak
19:00, gr.20000964
/niestandardowa częstotliwość/ Strategie konkurencji i rozwoju polskich przedsiębiorstw na rynku Unii Europejskiej - Wykład (sala nieznana), Beata Żelazko
19:00, gr.20000633
/niestandardowa częstotliwość/ Strategie wejścia polskich firm na rynki wschodnie - Konwersatorium (sala nieznana), Marzanna Witek-Hajduk
19:00, gr.20000280
/niestandardowa częstotliwość/ Reprezentacja interesów i polityki publiczne w Unii Europejskiej - Wykład (sala nieznana), Urszula Kurczewska
19:00, gr.20000280
/niestandardowa częstotliwość/ Lobbing i grupy interesu w Unii Europejskiej - Ćwiczenia (sala nieznana), Urszula Kurczewska
19:00, gr.10437
/niestandardowa częstotliwość/ Konkurencyjność regionów (e-learning) - Kurs internetowy (sala nieznana), Teresa Pakulska
20:00
Legenda wykorzystanych na planie kodów budynków: