| Poniedziałek | Wtorek | Środa | Czwartek | Piątek |
---|
7:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
8:00 | 8:00, gr.1 Finanse przedsiębiorstwa - Wykład (s.Aula główna bud.G), Jacek Grzywacz | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
9:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
9:50, gr.1 Ethics in Economy and International Business - Wykład (5B bud.C), Anna Napiórkowska | 9:50, gr.1 Międzynarodowe transakcje i operacje logistyczne - Konwersatorium (110 bud.G), Małgorzata Lewandowska | |
|
10:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
11:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
12:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
13:30, gr.1 Etyka w gospodarce i biznesie międzynarodowym - Wykład (3A bud.C), Tomasz Dołęgowski | | 13:30, gr.2 Międzynarodowe transakcje i operacje logistyczne - Konwersatorium (110 bud.G), Lidia Danik, Małgorzata Lewandowska | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
14:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
15:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
15:20, gr.1 Financial Consulting Project - Wykład (211 bud.A), Szymon Okoń | | 15:20, gr.1 Projekt zagranicznej (rynkowej) ekspansji przedsiębiorstwa - Konwersatorium (233 bud.G), Tomasz Sikora | 15:20, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza ekonomiczno-finansowa - Wykład (s.Aula IV bud.G), Paweł Dec | |
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
16:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
17:00 | | | | | |
|
17:10, gr.2 Finanse przedsiębiorstwa - Wykład (s.Aula VII bud.G), Janusz Ostaszewski | 17:10, gr.1 Finansowy projekt doradczy - Wykład (s.Aula V bud.G), Szymon Okoń | | 17:10, gr.1 Projekt doradczy dla sektora prywatnego i publicznego - Konwersatorium (114 bud.G), Przemysław Biskup | | 17:10, gr.2 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza ekonomiczno-finansowa - Ćwiczenia (324 bud.G), Aleksandra Jadach-Sepioło | 17:10, gr.1 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza ekonomiczno-finansowa - Ćwiczenia (324 bud.G), Grzegorz Sobiecki | | 17:10, gr.3 Międzynarodowe transakcje i operacje logistyczne - Konwersatorium (231 bud.G), Lidia Danik, Marcin Król | | |
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
18:00 | | | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
|
|
| | | | | |
| | |
|
19:00 | | | 19:00, gr.4 /raz na dwa tygodnie - nieparzyste/ Analiza ekonomiczno-finansowa - Ćwiczenia (324 bud.G), Grzegorz Sobiecki | 19:00, gr.3 /raz na dwa tygodnie - parzyste/ Analiza ekonomiczno-finansowa - Ćwiczenia (324 bud.G), Aleksandra Jadach-Sepioło | | 19:00, gr.1 Wielostronna współpraca instytucjonalna - Wykład (325 bud.G), Magdalena Proczek | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
|
20:00 | | | | | |
|
|
| | | | |
|
|
| | | | |
|
| |
| | | | |
|
|