Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski (2-gi semestr) 201160-S
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 14
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Zarządzanie ludźmi: motywacja, style przywództwa

Komunikacja i współpraca w zespole

Rozwój nowych produktów

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Produkcja: nowoczesne systemy zarządzania produkcją

Zarządzanie jakością

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
Magdalena Mazurek 19/ szczegóły
2 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
Bartosz Kraszewski 18/ szczegóły
3 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
Anna Polakowska-Kapica 18/ szczegóły
4 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
Anna Gelo 27/ szczegóły
5 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 219
Aneta Łątka 15/ szczegóły
6 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
Aleksandra Czajka 23/ szczegóły
7 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Jolanta Jaworowska 21/ szczegóły
8 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 214
Halina Olczyk 19/ szczegóły
9 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 116
Ewa Pobierzyn 16/ szczegóły
10 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 111
Anna Majewska 18/ szczegóły
11 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
Anna Durko 22/ szczegóły
12 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
Barbara Adam 25/ szczegóły
13 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
Maciej Huczko 24/ szczegóły
14 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212
Magdalena Florek 24/ szczegóły
15 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 224
Anna Przedmojska-Glińska 17/ szczegóły
16 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 106
Renata Nowicka 26/ szczegóły
17 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
Aleksandra Tomczyk 26/ szczegóły
18 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
Aneta Górecka 25/ szczegóły
19 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
Monika Abbas 25/ szczegóły
20 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 460
Anna Menkes, Renata Gołębiowska-Paroń 25/ szczegóły
21 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Alona Bieniek 26/ szczegóły
22 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 216
Edyta Karpiuk 19/ szczegóły
23 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Anna Annovi 25/ szczegóły
24 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
Ewa Kaliszuk 26/ szczegóły
25 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
Katarzyna Galicka 24/ szczegóły
26 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 37
Magdalena Wierzbicka 27/ szczegóły
27 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 316
Sylwia Frankowska-Twardzisz 19/ szczegóły
28 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
Agata Głogowska-Mikołajczyk 25/ szczegóły
29 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
Justyna Tanajewska 24/ szczegóły
30 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 012
Beata Dąbrowska-Janů 21/ szczegóły
31 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 225
Małgorzata Zamojska-Kowal 23/ szczegóły
32 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 461
Dominik Rudkowski 24/ szczegóły
33 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 462
Monika Janik 21/ szczegóły
34 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
Małgorzata Michalak 22/ szczegóły
35 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Anna Grabiec 22/ szczegóły
36 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
Beata Majczak 26/ szczegóły
37 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
Agnieszka Mikołajewska 22/ szczegóły
38 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 459
Iwona Gajko-Sieklicka 22/ szczegóły
39 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 463
Aleksandra Karwacka 23/ szczegóły
40 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 464
Anna Mahmud 24/ szczegóły
41 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 465
Justyna Ferenc-Lipa 27/ szczegóły
42 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko 22/ szczegóły
43 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
Olga Boguś-Duszczyk 22/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.