Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język niemiecki II (4-ty semestr) 102440-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Marketing, badanie rynku, grupa docelowa

Reklama -rodzaje, nośniki

Handel wewnętrzny i zagraniczny, handel w sieci

Niemiecko-polsko stosunki gospodarcze

Targi

Przygotowanie do egzaminu końcowego

Korespondencja handlowa (oferta, reklamacja)

Aktualne wydarzenia społeczno-ekonomiczne i polityczne

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 111
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 111
Lidia Staworzyńska 16/ szczegóły
2 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 111
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 111
Lidia Staworzyńska 11/ szczegóły
3 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 230
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
Barbara Majchrzak-Flakiewicz 14/ szczegóły
4 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Barbara Czerska 16/ szczegóły
5 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 61
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 211
Ewa Michalik 13/ szczegóły
6 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 61
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
Ewa Michalik 16/ szczegóły
7 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 5E
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 231
Sylwia Bochenek-Roik 15/ szczegóły
8 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5E
Sylwia Bochenek-Roik 15/ szczegóły
10 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 230
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Barbara Majchrzak-Flakiewicz 15/ szczegóły
11 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 115
Małgorzata Stanisławska 15/ szczegóły
12 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Małgorzata Stanisławska 14/ szczegóły
13 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 110
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 208
Diana Rezner 15/ szczegóły
14 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 110
Diana Rezner 16/ szczegóły
15 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 208
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 207
Sylwia Zawitaj-Jerzewska 15/ szczegóły
16 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
Sylwia Zawitaj-Jerzewska 17/ szczegóły
17 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 105
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 012
Justyna Cholewa 16/ szczegóły
18 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
Justyna Cholewa 15/ szczegóły
19 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 218
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 216
Izabella Kaczor 13/ szczegóły
20 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
Izabella Kaczor 15/ szczegóły
21 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 107
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 103
Justyna Meder 17/ szczegóły
22 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 103
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Justyna Meder 14/ szczegóły
23 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 210
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 107
Renata Jagaczewska 14/ szczegóły
24 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
Renata Suszczyńska 15/ szczegóły
25 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 8
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 223
Magdalena Makowska 16/ szczegóły
26 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 223
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
Magdalena Makowska 14/ szczegóły
27 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
Zofia Rak 13/ szczegóły
29 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 230
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 207
Joanna Popławska 15/ szczegóły
30 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 230
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
Joanna Popławska 17/ szczegóły
31 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 211
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 225
Emilia Dąbrowska 15/ szczegóły
32 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
Renata Jagaczewska 12/ szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Justyna Meder 1/ szczegóły
3001 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Lidia Staworzyńska 2/ szczegóły
3002 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Magdalena Makowska 2/ szczegóły
3003 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Justyna Cholewa 0/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.