Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski I (2-gi semestr) 101120-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Produkcja i logistyka - nowoczesne metody produkcji i dystrybucji

Jakość produktu i usług: systemy jakości, dobra i zła jakość

Produkt: opracowanie pomysłu na produkt, wprowadzenie produktu na rynek, cykl życia produktu, budowanie marki.

Marketing i reklama: miks marketingowy, formy promocji i reklamy

Korespondencja handlowa: zapytania ofertowe.

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Zakładanie własnej firmy i finansowanie (dotyczy studiów niestacjonarnych sb-nd)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 111
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Dorota Miller 10/ szczegóły
2 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 111
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
Dorota Miller 8/ szczegóły
3 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
Anna Durko 14/ szczegóły
4 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
Anna Durko 10/ szczegóły
5 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Barbara Adam 14/ szczegóły
6 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Barbara Adam 13/ szczegóły
7 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 103
Agnieszka Mikołajewska 15/ szczegóły
8 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 103
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
Agnieszka Mikołajewska 13/ szczegóły
9 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 44
Jolanta Jaworowska 17/ szczegóły
10 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 44
Jolanta Jaworowska 16/ szczegóły
11 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 62
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Dominik Rudkowski 16/ szczegóły
12 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 62
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
Dominik Rudkowski 14/ szczegóły
13 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 111
Anna Przedmojska-Glińska 14/ szczegóły
14 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 111
Anna Przedmojska-Glińska 17/ szczegóły
17 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
Justyna Ferenc-Lipa 15/ szczegóły
18 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
Justyna Ferenc-Lipa 15/ szczegóły
19 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 103
Renata Gołębiowska-Paroń 15/ szczegóły
20 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 103
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
Renata Gołębiowska-Paroń 19/ szczegóły
23 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
Małgorzata Michalak 12/ szczegóły
24 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
Małgorzata Michalak 14/ szczegóły
27 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 36
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Małgorzata Zamojska-Kowal 14/ szczegóły
29 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Maciej Huczko 11/ szczegóły
30 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Maciej Huczko 19/ szczegóły
33 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Magdalena Wierzbicka 12/ szczegóły
34 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
Magdalena Wierzbicka 15/ szczegóły
35 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 110
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
Aneta Łątka 16/ szczegóły
36 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 110
Aneta Łątka 12/ szczegóły
37 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 2E
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
Joanna Tofil 15/ szczegóły
38 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2E
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Joanna Tofil 16/ szczegóły
39 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 212
Izabela Godlewska 15/ szczegóły
40 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212
Izabela Godlewska 15/ szczegóły
41 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 43
Halina Olczyk 14/ szczegóły
42 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 43
Halina Olczyk 14/ szczegóły
43 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
Anna Annovi 14/ szczegóły
44 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 219
Anna Annovi 11/ szczegóły
45 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 316
Aneta Górecka 16/ szczegóły
46 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 316
Aneta Górecka 13/ szczegóły
47 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
Monika Janik 13/ szczegóły
48 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Monika Janik 14/ szczegóły
49 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
Iwona Gajko-Sieklicka 13/ szczegóły
50 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
Iwona Gajko-Sieklicka 18/ szczegóły
51 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 43
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
Edyta Karpiuk 13/ szczegóły
52 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 43
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
Edyta Karpiuk 15/ szczegóły
53 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 45
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
Anna Polakowska-Kapica 12/ szczegóły
54 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
Anna Polakowska-Kapica 15/ szczegóły
55 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Ewa Kaliszuk 16/ szczegóły
56 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Ewa Kaliszuk 13/ szczegóły
57 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 37
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 212
Anna Mahmud 18/ szczegóły
58 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 37
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212
Anna Mahmud 16/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.