Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski (3-ci semestr) 201130-S
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 14
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Strategie marketingowe i rozwój produktu

Segmentacja rynku

Dystrybucja i promocja

Budowanie relacji z klientem

Rachunkowość i zestawienia finansowe

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Liczba osób w grupie / limit miejsc Akcje
1 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
Magdalena Mazurek 16/ szczegóły
2 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
Bartosz Kraszewski 18/ szczegóły
3 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
Anna Polakowska-Kapica 24/ szczegóły
4 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Anna Gelo 20/ szczegóły
5 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
Aneta Łątka 18/ szczegóły
6 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
Aleksandra Czajka 24/ szczegóły
7 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
Jolanta Jaworowska 18/ szczegóły
8 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 214
Halina Olczyk 17/ szczegóły
9 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 116
Ewa Pobierzyn 22/ szczegóły
10 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 111
Anna Majewska 20/ szczegóły
11 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
Anna Durko 18/ szczegóły
12 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
Barbara Adam 18/ szczegóły
13 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
Maciej Huczko 22/ szczegóły
14 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 212
Magdalena Florek 19/ szczegóły
15 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 224
Anna Przedmojska-Glińska 16/ szczegóły
16 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 106
Renata Nowicka 15/ szczegóły
17 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Aleksandra Tomczyk 18/ szczegóły
18 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Aneta Górecka 19/ szczegóły
19 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
Monika Abbas 20/ szczegóły
20 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 460
Anna Menkes 20/ szczegóły
21 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Alona Bieniek 18/ szczegóły
22 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
Edyta Karpiuk 22/ szczegóły
23 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Anna Annovi 19/ szczegóły
24 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
Ewa Kaliszuk 19/ szczegóły
25 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Katarzyna Galicka 21/ szczegóły
26 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5E
Magdalena Wierzbicka 24/ szczegóły
27 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 316
Sylwia Frankowska-Twardzisz 18/ szczegóły
28 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Agata Głogowska-Mikołajczyk 19/ szczegóły
29 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
Justyna Tanajewska 23/ szczegóły
30 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
Beata Dąbrowska-Janů 17/ szczegóły
31 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 225
Małgorzata Zamojska-Kowal 17/ szczegóły
32 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 461
Dominik Rudkowski 22/ szczegóły
33 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 462
Monika Janik 17/ szczegóły
34 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
Małgorzata Michalak 16/ szczegóły
35 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Anna Grabiec 16/ szczegóły
36 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
Beata Majczak 16/ szczegóły
37 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
Agnieszka Mikołajewska 21/ szczegóły
38 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 459
Iwona Gajko-Sieklicka 20/ szczegóły
39 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 463
Aleksandra Karwacka 18/ szczegóły
40 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 464
Anna Mahmud 17/ szczegóły
41 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 465
Justyna Ferenc-Lipa 18/ szczegóły
42 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko 19/ szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Olga Boguś-Duszczyk 1/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 6.8.0.0