Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski (2-gi semestr) 201120-P
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2019/20

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

(po SGH): Marketing i sprzedaż: dostosowanie produktów i usług do potrzeb pokolenia Y

(po SGH): Zarządzanie ryzykiem i sytuacjami kryzysowymi

(po SGH): Inwestycje: banki inwestycyjne, doradztwo inwestycyjne

Wolny handel: zalety i wady, polityka protekcjonizmu - powody,

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przygotowanie do egzaminu końcowego

(rekrutacja zewnętrzna): Strategie marketingowe i rozwój produktu

(rekrutacja zewnętrzna): Dystrybucja i promocja, budowanie relacji z klientem

(rekrutacja zewnętrzna): Rachunkowość i sprawozdania finansowe

(rekrutacja zewnętrzna): Rynki finansowe: akcje, obligacje, instrumenty finansowe

(rekrutacja zewnętrzna): Zarządzanie personelem: rekrutacja, systemy motywacyjne, ocena pracownika

(rekrutacja zewnętrzna): Systemy IT w biznesie

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
10683 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko szczegóły
10685 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek W, sala 61
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 216
Anna Durko szczegóły
10772 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek W, sala 62
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 208
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
10777 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 111
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek W, sala 62
Monika Abbas szczegóły
10795 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 225
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 214
Justyna Tanajewska szczegóły
10813 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 211
Maciej Huczko szczegóły
10815 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 116
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 8
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
10844 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Katarzyna Staniszewska szczegóły
10850 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 233
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 212
Małgorzata Zamojska-Kowal szczegóły
10859 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5B
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 103
Dorota Miller szczegóły
10864 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 205
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 110
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
10871 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 222
wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
Nina Ziółkowska szczegóły
10981 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
10983 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 110
Aleksandra Czajka szczegóły
11046 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek C, sala 2A(Laptop)
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 211
Bartosz Kraszewski szczegóły
11244 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 103
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 216
Anna Gelo szczegóły
11269 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 217
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 322
Ewa Pobierzyn szczegóły
11561 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 225
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 230
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
11817 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek W, sala 62
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
Joanna Tofil szczegóły
11818 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 116
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 107
Izabela Godlewska szczegóły
15322 wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 210
Anna Mahmud szczegóły
15835 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 116
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 219
Dominik Rudkowski szczegóły
15839 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 210
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 105
Katarzyna Galicka szczegóły
20685 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek A, sala 216
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek W, sala 61
Anna Durko szczegóły
20751 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 231
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 215
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
20765 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 230
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 210
Edyta Karpiuk szczegóły
20772 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 208
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek W, sala 62
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
20777 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek W, sala 62
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 111
Monika Abbas szczegóły
20783 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 9
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
Magdalena Wierzbicka szczegóły
20795 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 214
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 225
Justyna Tanajewska szczegóły
20850 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 212
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 233
Małgorzata Zamojska-Kowal szczegóły
20857 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek W, sala 36
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 116
Anna Menkes szczegóły
20864 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 110
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 205
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
20875 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
Dorota Maciejuk szczegóły
20905 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
20959 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4B
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
20985 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 322
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Magdalena Mazurek szczegóły
21046 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek C, sala 2A(Laptop)
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 211
Bartosz Kraszewski szczegóły
21183 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
Alona Bieniek szczegóły
21243 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Jolanta Jaworowska szczegóły
21244 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 103
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 216
Anna Gelo szczegóły
21269 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 217
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 214
Ewa Pobierzyn szczegóły
21270 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
Anna Grabiec szczegóły
21561 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 225
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 230
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
21818 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 116
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 107
Izabela Godlewska szczegóły
25834 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 210
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 106
Aleksandra Karwacka szczegóły
25835 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 116
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 219
Dominik Rudkowski szczegóły
30777 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek W, sala 62
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 111
Monika Abbas szczegóły
31244 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek A, sala 103
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 216
Anna Gelo szczegóły
35835 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 116
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek A, sala 219
Dominik Rudkowski szczegóły
40850 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 212
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 233
Małgorzata Zamojska-Kowal szczegóły
41561 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 225
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 230
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
90765 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 230
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 210
Edyta Karpiuk szczegóły
95322 wielokrotnie, poniedziałek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 117
wielokrotnie, czwartek (niestandardowa częstotliwość), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 210
Anna Mahmud szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0