Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony 201120-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Twórcza destrukcja - wyzwania współczesnego świata

Rynki finansowe: instrumenty finansowe, inwestowanie

Rachunkowość i sprawozdania finansowe

Turystyka i jej wpływ na gospodarkę

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przygotowanie do egzaminu końcowego

Zarządzanie personelem: rekrutacja, systemy motywacyjne, ocena pracownika

Zarządzanie sytuacjami konfliktowymi

Postawa przedsiębiorcza i rozwój osobisty

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
Aleksandra Czajka szczegóły
2 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 224
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Joanna Tofil szczegóły
3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5B
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
4 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Anna Grabiec szczegóły
5 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
6 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2C
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Bartosz Kraszewski szczegóły
7 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
Magdalena Mazurek szczegóły
8 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Dorota Miller szczegóły
9 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko szczegóły
10 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 62 komp
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212
Ewa Pobierzyn szczegóły
11 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 36
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
Katarzyna Staniszewska szczegóły
12 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
13 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
Alona Bieniek szczegóły
14 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 37
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301
Katarzyna Galicka szczegóły
15 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Magdalena Florek szczegóły
16 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Aleksandra Karwacka szczegóły
17 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 110
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 012
Dorota Maciejuk szczegóły
18 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
Anna Majewska szczegóły
19 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
Justyna Tanajewska szczegóły
20 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 103
Nina Ziółkowska szczegóły
21 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 212
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 205
Monika Abbas szczegóły
22 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 224
Magdalena Mazurek szczegóły
23 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 012
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 236
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
24 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 5B
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 217
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
25 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 324
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 106
Izabela Godlewska szczegóły
26 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 209
Anna Grabiec szczegóły
27 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 236
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 45
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
28 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 5C
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 210
Maciej Huczko szczegóły
29 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 214
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 117
Jolanta Jaworowska szczegóły
30 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 210
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 2C
Bartosz Kraszewski szczegóły
33 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 62 komp
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 212
Ewa Pobierzyn szczegóły
34 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 211
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 325
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
35 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 209
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
Justyna Tanajewska szczegóły
36 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 216
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 37
Aleksandra Tomczyk szczegóły
37 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 105
Alona Bieniek szczegóły
38 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 37
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 301
Katarzyna Galicka szczegóły
39 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 216
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 114
Magdalena Florek szczegóły
40 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 62 komp
Anna Gelo szczegóły
41 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 231
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 211
Edyta Karpiuk szczegóły
42 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 4C
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
Aleksandra Karwacka szczegóły
43 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 213
Anna Majewska szczegóły
44 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 103
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 325
Nina Ziółkowska szczegóły
45 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 213
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 207
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
46 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 5B
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Gelo szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0