Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski (1-szy semestr) 201110-D
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Umiejętności biznesowe - prezentacje

Sektory gospodarki, rodzaje firm, rozwój firmy

Strategia i struktura firmy: centralizacja i decentralizacja decyzji

Innowacyjność w gospodarce i zarządzaniu

Strategie marketingowe, cykl życia i rozwój produktu, promocja

Przygotowanie do testu ujednoliconego

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Budowanie relacji z klientem

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
Aleksandra Czajka 24/ szczegóły
2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 224
Joanna Tofil 22/ szczegóły
3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5B
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
Agata Głogowska-Mikołajczyk 23/ szczegóły
4 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
Anna Grabiec 25/ szczegóły
5 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
Kamila Hejnrych-Michalak 20/ szczegóły
6 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2C
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Bartosz Kraszewski 19/ szczegóły
7 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
Magdalena Mazurek 22/ szczegóły
8 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Dorota Miller 23/ szczegóły
9 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko 22/ szczegóły
10 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 62
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212
Ewa Pobierzyn 25/ szczegóły
11 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 36
Katarzyna Staniszewska 23/ szczegóły
12 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
Sylwia Frankowska-Twardzisz 24/ szczegóły
13 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
Alona Bieniek 22/ szczegóły
14 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 37
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301
Katarzyna Galicka 25/ szczegóły
15 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Magdalena Florek 26/ szczegóły
16 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Aleksandra Karwacka 24/ szczegóły
17 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 012
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 110
Dorota Maciejuk 24/ szczegóły
18 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
Anna Majewska 23/ szczegóły
19 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
Justyna Tanajewska 24/ szczegóły
20 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 103
Nina Ziółkowska 23/ szczegóły
21 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 212
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 205
Monika Abbas 16/ szczegóły
22 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 8
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 224
Magdalena Mazurek 18/ szczegóły
23 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 012
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 236
Beata Dąbrowska-Janů 16/ szczegóły
24 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 5B
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 217
Agata Głogowska-Mikołajczyk 19/ szczegóły
25 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 324
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 106
Izabela Godlewska 16/ szczegóły
26 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 209
Anna Grabiec 16/ szczegóły
27 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 236
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 45
Kamila Hejnrych-Michalak 15/ szczegóły
28 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 210
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 5C
Maciej Huczko 17/ szczegóły
29 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 117
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 214
Jolanta Jaworowska 15/ szczegóły
30 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 2C
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 210
Bartosz Kraszewski 17/ szczegóły
31 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 207
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 210
Beata Majczak 15/ szczegóły
32 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 111
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 324
Agnieszka Mikołajewska 17/ szczegóły
33 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 62
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 212
Ewa Pobierzyn 16/ szczegóły
34 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 211
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 325
Anna Polakowska-Kapica 14/ szczegóły
35 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 209
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
Justyna Tanajewska 17/ szczegóły
36 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 216
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 37
Aleksandra Tomczyk 18/ szczegóły
37 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 105
Alona Bieniek 21/ szczegóły
38 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 37
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 301
Katarzyna Galicka 20/ szczegóły
39 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 216
Magdalena Florek 19/ szczegóły
40 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 62
Anna Gelo 19/ szczegóły
41 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 231
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 211
Edyta Karpiuk 14/ szczegóły
42 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 4C
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
Aleksandra Karwacka 20/ szczegóły
43 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 45
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 213
Anna Majewska 17/ szczegóły
44 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 325
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 103
Nina Ziółkowska 19/ szczegóły
45 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 213
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 207
Sylwia Frankowska-Twardzisz 19/ szczegóły
46 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 5C
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 5B
Aneta Piwko 20/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.