Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny 111690-P
Trening (TREN)
Semestr letni 2020/21
Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)
Grupy zajęciowe
Grupa | Termin(y) | Prowadzący | Akcje | |
---|---|---|---|---|
1 |
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40,
(sala nieznana)
|
Paweł Bojewski |
|
|
2 |
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30,
(sala nieznana)
|
Paweł Bojewski |
|
|
3 |
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Paweł Bojewski |
|
|
4 |
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Paweł Bojewski |
|
|
5 |
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Witold Dżoń |
|
|
6 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Witold Dżoń |
|
|
7 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:40,
(sala nieznana)
|
Witold Dżoń |
|
|
8 |
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Łukasz Wolski |
|
|
9 |
każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Łukasz Wolski |
|
|
10 |
każdy poniedziałek, 19:00 - 20:40,
(sala nieznana)
|
Łukasz Wolski |
|
|
11 |
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30,
(sala nieznana)
|
Marek Zasuwik |
|
|
12 |
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Marek Zasuwik |
|
|
13 |
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Artur Zasuwik |
|
|
14 |
każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Artur Zasuwik |
|
|
15 |
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40,
(sala nieznana)
|
Łukasz Wolski |
|
|
16 |
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30,
(sala nieznana)
|
Łukasz Wolski |
|
|
17 |
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Marcin Stachowicz |
|
|
18 |
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Marcin Stachowicz |
|
|
19 |
każdy wtorek, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Krzysztof Staniszewski |
|
|
20 |
każdy wtorek, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Krzysztof Staniszewski |
|
|
21 |
każdy wtorek, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Krzysztof Staniszewski |
|
|
22 |
każdy wtorek, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Andrzej Musiał |
|
|
23 |
każdy wtorek, 19:00 - 20:40,
(sala nieznana)
|
Andrzej Musiał |
|
|
24 |
każdy wtorek, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Andrzej Listopad |
|
|
25 |
każdy wtorek, 19:00 - 20:40,
(sala nieznana)
|
Andrzej Listopad |
|
|
26 |
każdy wtorek, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Marcin Stachowicz |
|
|
27 |
każdy wtorek, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Marcin Stachowicz |
|
|
28 |
każdy wtorek, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Dariusz Polkowski |
|
|
29 |
każdy wtorek, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Dariusz Polkowski |
|
|
30 |
każdy wtorek, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Łukasz Wolski |
|
|
31 |
każdy wtorek, 19:00 - 20:40,
(sala nieznana)
|
Łukasz Wolski |
|
|
32 |
każdy wtorek, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Janusz Stelmach |
|
|
33 |
każdy wtorek, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Janusz Stelmach |
|
|
34 |
każda środa, 8:00 - 9:40,
(sala nieznana)
|
Paweł Bojewski |
|
|
35 |
każda środa, 9:50 - 11:30,
(sala nieznana)
|
Paweł Bojewski |
|
|
36 |
każda środa, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Paweł Bojewski |
|
|
37 |
każda środa, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Andrzej Listopad |
|
|
38 |
każda środa, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Andrzej Listopad |
|
|
39 |
każda środa, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Andrzej Listopad |
|
|
40 |
każda środa, 8:00 - 9:40,
(sala nieznana)
|
Marek Zasuwik |
|
|
41 |
każda środa, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Marek Zasuwik |
|
|
42 |
każda środa, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Piotr Najmowicz |
|
|
43 |
każda środa, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Piotr Najmowicz |
|
|
44 |
każda środa, 19:00 - 20:40,
(sala nieznana)
|
Piotr Najmowicz |
|
|
45 |
każda środa, 8:00 - 9:40,
(sala nieznana)
|
Krzysztof Staniszewski |
|
|
46 |
każda środa, 9:50 - 11:30,
(sala nieznana)
|
Krzysztof Staniszewski |
|
|
47 |
każda środa, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Andrzej Musiał |
|
|
48 |
każda środa, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Andrzej Musiał |
|
|
49 |
każda środa, 9:50 - 11:30,
(sala nieznana)
|
Artur Zasuwik |
|
|
50 |
każda środa, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Artur Zasuwik |
|
|
51 |
każda środa, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Artur Zasuwik |
|
|
52 |
każda środa, 8:00 - 9:40,
(sala nieznana)
|
Janusz Stelmach |
|
|
53 |
każda środa, 9:50 - 11:30,
(sala nieznana)
|
Janusz Stelmach |
|
|
54 |
każdy czwartek, 9:50 - 11:30,
(sala nieznana)
|
Marcin Stachowicz |
|
|
55 |
każdy czwartek, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Marcin Stachowicz |
|
|
56 |
każdy czwartek, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Andrzej Musiał |
|
|
57 |
każdy czwartek, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Andrzej Musiał |
|
|
58 |
każdy czwartek, 8:00 - 9:40,
(sala nieznana)
|
Krzysztof Staniszewski |
|
|
59 |
każdy czwartek, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Andrzej Listopad |
|
|
60 |
każdy czwartek, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Witold Dżoń |
|
|
61 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:40,
(sala nieznana)
|
Witold Dżoń |
|
|
62 |
każdy czwartek, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Dariusz Polkowski |
|
|
63 |
każdy czwartek, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Dariusz Polkowski |
|
|
64 |
każdy czwartek, 17:10 - 18:50,
(sala nieznana)
|
Łukasz Wolski |
|
|
65 |
każdy czwartek, 19:00 - 20:40,
(sala nieznana)
|
Łukasz Wolski |
|
|
66 |
każdy czwartek, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Paweł Bojewski |
|
|
67 |
każdy czwartek, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Artur Zasuwik |
|
|
68 |
każdy czwartek, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Artur Zasuwik |
|
|
69 |
każdy czwartek, 8:00 - 9:40,
(sala nieznana)
|
Janusz Stelmach |
|
|
70 |
każdy czwartek, 9:50 - 11:30,
(sala nieznana)
|
Janusz Stelmach |
|
|
71 |
każdy piątek, 13:30 - 15:10,
(sala nieznana)
|
Piotr Najmowicz |
|
|
72 |
każdy piątek, 15:20 - 17:00,
(sala nieznana)
|
Piotr Najmowicz |
|
|
73 |
każdy piątek, 9:50 - 11:30,
(sala nieznana)
|
Artur Zasuwik |
|
|
74 |
każdy piątek, 11:40 - 13:20,
(sala nieznana)
|
Artur Zasuwik |
|
|
Wszystkie zajęcia odbywają się w budynku: |
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.