Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Wychowanie fizyczne - Przekrojowy trening funkcjonalny 111690-P
Trening (TREN) Semestr zimowy 2020/21

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 30
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Zaliczenie
Zakres tematów:

-Zapoznanie z zasadami bezpieczeństwa na zajęciach oraz programem zajęć. Trening wprowadzający.

-Nauczanie i doskonalenie podstawowych ćwiczeń kulturystycznych.

-Nauczanie i doskonalenie olimpijskiego podnoszenia ciężarów.

-Nauczanie i doskonalenie ćwiczeń gimnastycznych, ćwiczeń na drążku.

-Ćwiczenia z ciężarem własnego ciała kształtujące ogólną sprawność ruchową.

-Nauczanie i doskonalenie podstawowych ćwiczeń lekko - atletycznych.

-Nauczanie i doskonalenie ćwiczeń z odważnikami kulowymi - Kettlebell.

-Nauczanie i doskonalenie ćwiczeń z taśmami TRX.

-Nauczanie programowania jednostki treningowej P.T.F.

-Nauczanie i doskonalenie prawidłowej techniki wiosłowania na ergometrze wioślarskim.

-Nauczanie i doskonalenie elementów ćwiczeń zespołowych w treningach P.T.F.

-Doskonalenie poznanych elementów sprawnościowych.

-Rozciąganie - stretching statyczny.

-Trening mentalny i relaksacja.

-Doskonalenie poznanych elementów sprawnościowych. Sprawdzian wiedzy i umiejętności.

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 061
Paweł Bojewski 0/16 szczegóły
2 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 061
Paweł Bojewski 0/16 szczegóły
3 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 061
Paweł Bojewski 0/16 szczegóły
4 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 061
Paweł Bojewski 0/16 szczegóły
5 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 061
Witold Dżoń 0/16 szczegóły
6 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 061
Witold Dżoń 0/16 szczegóły
7 każdy poniedziałek, 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 061
Witold Dżoń 0/16 szczegóły
8 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 009
Łukasz Wolski 0/16 szczegóły
9 każdy poniedziałek, 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 009
Łukasz Wolski 0/16 szczegóły
10 każdy poniedziałek, 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 009
Łukasz Wolski 0/16 szczegóły
11 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
Piotr Najmowicz 0/16 szczegóły
12 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
Piotr Najmowicz 0/16 szczegóły
13 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 105
Dariusz Polkowski 0/16 szczegóły
14 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 105
Dariusz Polkowski 0/16 szczegóły
15 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Zasuwik 0/16 szczegóły
16 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Zasuwik 0/16 szczegóły
17 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
18 każdy poniedziałek, 15:20 - 17:00, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
19 każdy wtorek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 061
Krzysztof Staniszewski 0/16 szczegóły
20 każdy wtorek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 061
Krzysztof Staniszewski 0/16 szczegóły
21 każdy wtorek, 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 061
Krzysztof Staniszewski 0/16 szczegóły
22 każdy wtorek, 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 061
Andrzej Musiał 0/16 szczegóły
23 każdy wtorek, 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 061
Andrzej Musiał 0/16 szczegóły
24 każdy wtorek, 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 009
Andrzej Listopad 0/16 szczegóły
25 każdy wtorek, 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 009
Andrzej Listopad 0/16 szczegóły
26 każdy wtorek, 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 052
Witold Dżoń 0/16 szczegóły
27 każdy wtorek, 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 052
Witold Dżoń 0/16 szczegóły
28 każdy wtorek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 97
Dariusz Polkowski 0/16 szczegóły
29 każdy wtorek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 97
Dariusz Polkowski 0/16 szczegóły
30 każdy wtorek, 15:20 - 17:00, budynek W, sala 97
Dariusz Polkowski 0/16 szczegóły
31 każdy wtorek, 17:10 - 18:50, budynek W, sala 97
Łukasz Wolski 0/16 szczegóły
32 każdy wtorek, 19:00 - 20:40, budynek W, sala 97
Łukasz Wolski 0/16 szczegóły
33 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Zasuwik 0/16 szczegóły
34 każdy wtorek, 13:30 - 15:10, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Zasuwik 0/16 szczegóły
35 każdy wtorek, 11:40 - 13:20, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Janusz Stelmach 0/16 szczegóły
36 każdy wtorek, 13:30 - 15:10, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Janusz Stelmach 0/16 szczegóły
37 każda środa, 8:00 - 9:30, budynek G (główny), sala 061
Paweł Bojewski 0/16 szczegóły
38 każda środa, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 061
Paweł Bojewski 0/16 szczegóły
39 każda środa, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 061
Paweł Bojewski 0/16 szczegóły
40 każda środa, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 061
Andrzej Listopad 0/16 szczegóły
41 każda środa, 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 061
Andrzej Listopad 0/16 szczegóły
42 każda środa, 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 061
Andrzej Listopad 0/16 szczegóły
43 każda środa, 15:20 - 17:00, budynek W, sala 97
Piotr Najmowicz 0/16 szczegóły
44 każda środa, 17:10 - 18:50, budynek W, sala 97
Piotr Najmowicz 0/16 szczegóły
45 każda środa, 19:00 - 20:40, budynek W, sala 97
0/16 szczegóły
46 każda środa, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
Krzysztof Staniszewski 0/16 szczegóły
47 każda środa, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
Krzysztof Staniszewski 0/16 szczegóły
48 każda środa, 15:20 - 17:00, budynek A, sala 105
Andrzej Musiał 0/16 szczegóły
49 każda środa, 17:10 - 18:50, budynek A, sala 105
Andrzej Musiał 0/16 szczegóły
50 każda środa, 8:00 - 9:40, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Zasuwik 0/16 szczegóły
51 każda środa, 9:50 - 11:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
52 każda środa, 11:40 - 13:20, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Marek Zasuwik 0/16 szczegóły
53 każda środa, 8:00 - 9:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Janusz Stelmach 0/16 szczegóły
54 każda środa, 9:50 - 11:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Janusz Stelmach 0/16 szczegóły
55 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 061
Marcin Stachowicz 0/16 szczegóły
56 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 061
Marcin Stachowicz 0/16 szczegóły
57 każdy czwartek, 15:20 - 16:05, budynek G (główny), sala 061
Andrzej Musiał 0/16 szczegóły
58 każdy czwartek, 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 061
Andrzej Musiał 0/16 szczegóły
59 każdy czwartek, 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 061
Andrzej Musiał 0/16 szczegóły
60 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 009
Krzysztof Staniszewski 0/16 szczegóły
61 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 009
Krzysztof Staniszewski 0/16 szczegóły
62 każdy czwartek, 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 009
Andrzej Listopad 0/16 szczegóły
63 każdy czwartek, 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 009
Andrzej Listopad 0/16 szczegóły
64 każdy czwartek, 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 052
Witold Dżoń 0/16 szczegóły
65 każdy czwartek, 19:00 - 20:40, budynek G (główny), sala 052
Witold Dżoń 0/16 szczegóły
66 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 97
Dariusz Polkowski 0/16 szczegóły
67 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 97
Dariusz Polkowski 0/16 szczegóły
68 każdy czwartek, 17:10 - 18:50, budynek W, sala 97
Łukasz Wolski 0/16 szczegóły
69 każdy czwartek, 19:00 - 20:40, budynek W, sala 97
Łukasz Wolski 0/16 szczegóły
70 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 105
Paweł Bojewski 0/16 szczegóły
71 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 105
Paweł Bojewski 0/16 szczegóły
72 każdy czwartek, 8:00 - 9:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Janusz Stelmach 0/16 szczegóły
73 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Janusz Stelmach 0/16 szczegóły
74 każdy piątek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 061
Piotr Najmowicz 0/16 szczegóły
75 każdy piątek, 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 061
Piotr Najmowicz 0/16 szczegóły
76 każdy piątek, 9:50 - 11:30, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
77 każdy piątek, 11:40 - 13:20, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
78 każdy piątek, 13:30 - 15:10, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
79 każdy piątek, 15:20 - 17:00, (budynek nieznany), (sala nieznana)
Artur Zasuwik 0/16 szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.