Język I angielski w biznesie i ekonomii (1. semestr) 101110-D
Ćwiczenia (CW)
Semestr zimowy 2020/21
Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)
Grupy zajęciowe
Grupa | Termin(y) | Prowadzący | Akcje |
---|---|---|---|
1 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek A,
sala 1 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 111 |
Dorota Miller |
|
2 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek A,
sala 1 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 111 |
Dorota Miller |
|
3 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek A,
sala 107 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218 |
Anna Durko |
|
4 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek A,
sala 107 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218 |
Anna Durko |
|
5 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek A,
sala 115 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107 |
Barbara Adam |
|
6 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek A,
sala 115 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107 |
Barbara Adam |
|
7 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek A,
sala 208 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 103 |
Agnieszka Mikołajewska |
|
8 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek A,
sala 208 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 103 |
Agnieszka Mikołajewska |
|
9 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek A,
sala 210 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 44 |
Jolanta Jaworowska |
|
10 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek A,
sala 210 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 44 |
Jolanta Jaworowska |
|
11 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 105 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 62 |
Dominik Rudkowski |
|
12 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 105 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 62 |
Dominik Rudkowski |
|
13 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 111 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105 |
Anna Przedmojska-Glińska |
|
14 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 111 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105 |
Anna Przedmojska-Glińska |
|
17 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek A,
sala 8 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236 |
Justyna Ferenc-Lipa |
|
18 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek A,
sala 8 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236 |
Justyna Ferenc-Lipa |
|
19 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 103 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107 |
Renata Gołębiowska-Paroń |
|
20 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 103 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107 |
Renata Gołębiowska-Paroń |
|
23 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 112 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208 |
Małgorzata Michalak |
|
24 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 112 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208 |
Małgorzata Michalak |
|
27 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek W,
sala 36 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213 |
Małgorzata Zamojska-Kowal |
|
29 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek C,
sala 4C każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117 |
Maciej Huczko |
|
30 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek C,
sala 4C każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117 |
Maciej Huczko |
|
33 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 208 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217 |
Magdalena Wierzbicka |
|
34 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 208 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217 |
Magdalena Wierzbicka |
|
35 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 325 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 110 |
Aneta Łątka |
|
36 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 325 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 110 |
Aneta Łątka |
|
37 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek C,
sala 2E każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233 |
Joanna Tofil |
|
38 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek C,
sala 2E każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233 |
Joanna Tofil |
|
39 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 212 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301 |
Izabela Godlewska |
|
40 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 212 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301 |
Izabela Godlewska |
|
41 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 211 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 43 |
Halina Olczyk |
|
42 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 211 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 43 |
Halina Olczyk |
|
43 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 114 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219 |
Anna Annovi |
|
44 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 114 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 219 |
Anna Annovi |
|
45 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek C,
sala 5C każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 316 |
Aneta Górecka |
|
46 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek C,
sala 5C każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 316 |
Aneta Górecka |
|
47 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 233 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8 |
Monika Janik |
|
48 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 233 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8 |
Monika Janik |
|
49 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 236 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C |
Iwona Gajko-Sieklicka |
|
50 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 236 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C |
Iwona Gajko-Sieklicka |
|
51 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek W,
sala 43 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209 |
Edyta Karpiuk |
|
52 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek W,
sala 43 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209 |
Edyta Karpiuk |
|
53 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek W,
sala 45 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324 |
Anna Polakowska-Kapica |
|
54 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek W,
sala 45 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324 |
Anna Polakowska-Kapica |
|
55 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek G (główny),
sala 107 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210 |
Ewa Kaliszuk |
|
56 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek G (główny),
sala 107 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210 |
Ewa Kaliszuk |
|
57 |
każdy wtorek, 9:50 - 11:30,
budynek W,
sala 37 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 212 |
Anna Mahmud |
|
58 |
każdy wtorek, 8:00 - 9:40,
budynek W,
sala 37 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212 |
Anna Mahmud |
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.