Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) rozszerzony 201140-S
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2023/24

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 14
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Techniki wyceny wartości akcji

Współczesne sposoby inwestowania

HR: ocena pracownika

HR: wynagrodzenia i świadczenia

Technologiczne wyzwania współczesnego świata

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przygotowanie do egzaminu końcowego

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
Magdalena Mazurek szczegóły
2 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
3 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4D (Matlab)
Aneta Piwko szczegóły
4 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 214
Beata Majczak szczegóły
5 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Aneta Łątka szczegóły
6 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Sylwia Frankowska-Twardzisz, Aleksandra Czajka szczegóły
8 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
Halina Olczyk szczegóły
9 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Ewa Pobierzyn szczegóły
10 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
Anna Majewska szczegóły
11 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Dorota Miller szczegóły
12 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
Izabela Godlewska szczegóły
13 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3C
Maciej Huczko szczegóły
14 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 463
Magdalena Florek szczegóły
15 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
17 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
Aleksandra Tomczyk szczegóły
18 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
Jolanta Rybak szczegóły
19 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
Monika Abbas szczegóły
20 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
Bartosz Kraszewski szczegóły
21 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
Alona Bieniek szczegóły
22 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 111
Edyta Karpiuk szczegóły
23 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
Anna Annovi szczegóły
24 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
Ewa Kaliszuk szczegóły
25 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
Joanna Tofil, Nina Ziółkowska szczegóły
26 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 103
Aneta Górecka szczegóły
27 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
28 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
29 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
Justyna Tanajewska szczegóły
30 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
31 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
Małgorzata Zamojska-Kowal szczegóły
32 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301
Dominik Rudkowski szczegóły
33 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Monika Janik szczegóły
34 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
Małgorzata Michalak szczegóły
35 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 466
Anna Grabiec szczegóły
36 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 460
Anna Gelo szczegóły
37 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
Arco Van Ieperen szczegóły
38 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3A
Olga Boguś-Duszczyk szczegóły
39 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
Aleksandra Karwacka szczegóły
40 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5E
Anna Mahmud szczegóły
41 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3B
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
42 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
43 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 9
Katarzyna Staniszewska szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0