Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony 201120-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2023/24

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Twórcza destrukcja - wyzwania współczesnego biznesu

Techniki wyceny wartości akcji i współczesne sposoby inwestowania

Źródła nowych funduszy i zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstwa

Turystyka i jej wpływ na gospodarkę

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przygotowanie do egzaminu końcowego

HR: wynagrodzenia i świadczenia, ocena pracownika

Zarządzanie sytuacjami konfliktowymi

Postawa przedsiębiorcza i rozwój osobisty

Ustne tłumaczenie a vista krótkich wiadomości prasowych

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
Izabela Godlewska szczegóły
2 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 111
Alona Bieniek szczegóły
3 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 211
Dominik Rudkowski szczegóły
4 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
Ewa Pobierzyn szczegóły
5 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
Jolanta Jaworowska szczegóły
6 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Dorota Miller szczegóły
7 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5B
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 3C
Aneta Piwko szczegóły
8 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
Anna Mahmud szczegóły
9 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
Anna Majewska szczegóły
10 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
Bartosz Kraszewski szczegóły
12 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Edyta Karpiuk szczegóły
13 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
Magdalena Mazurek szczegóły
14 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 230
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Justyna Tanajewska szczegóły
15 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
Katarzyna Galicka szczegóły
16 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
Ewa Kaliszuk szczegóły
17 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
Aneta Łątka szczegóły
18 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
Anna Annovi szczegóły
19 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Magdalena Florek szczegóły
20 każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 103
Katarzyna Staniszewska szczegóły
23 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 103
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 209
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
24 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 107
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 208
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
26 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 218
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 236
Jolanta Jaworowska szczegóły
27 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 107
Aneta Górecka szczegóły
28 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 209
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 208
Izabela Godlewska szczegóły
29 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 114
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 103
Ewa Pobierzyn szczegóły
31 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 301
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 3C
Maciej Huczko szczegóły
32 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 105
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 210
Magdalena Florek szczegóły
34 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 107
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 111
Anna Gelo szczegóły
35 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 217
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 112
Katarzyna Galicka szczegóły
36 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 211
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 117
Edyta Karpiuk szczegóły
37 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 216
Justyna Tanajewska szczegóły
38 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 208
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 1
Anna Mahmud szczegóły
39 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 205
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 211
Dominik Rudkowski szczegóły
40 każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 102
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0