Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Mikroekonomia II 110510-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2023/24

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 15
Limit miejsc: (brak limitu)
Zakres tematów:

Statyczna i dynamiczna (wybór wielookresowy) teoria wyboru konsumenta

Neoklasyczna koncepcja przedsiębiorstwa, jej ograniczenia i koncepcje alternatywne

Maksymalizacja zysku przedsiębiorstwa jako cel realizowany na rynkach doskonale i niedoskonale konkurencyjnych

Konkurencja doskonała

Konkurencja monopolistyczna ? rywalizacja cenowa i pozacenowa; różnicowanie produktu

Modelowanie rynków oligopolistycznych

Oligopole jako uczestnicy gier rynkowych; problem zachowań strategicznych

Monopol jako forma zawodności rynku

Monopol i dyskryminacja cenowa

Rynki niedoskonale konkurencyjne a regulacja publiczna

Teoria równowagi ogólnej

Rynki czynników produkcji

Asymetria informacji jako forma zawodności rynku

Efekty zewnętrzne i dostarczanie dóbr publicznych a zawodność rynku

Zawodność koordynacji (collective action problem)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
11 co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 210
Anna Piętka szczegóły
12 co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 210
Lidia Dzierżek szczegóły
13 co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 210
Miłosz Rojek szczegóły
14 co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 210
Lidia Dzierżek szczegóły
15 co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 211
Agata Sielska szczegóły
16 co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 211
Agata Sielska szczegóły
21 co druga środa (parzyste), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 216
Aleksandra Szarek-Piaskowska szczegóły
22 co druga środa (nieparzyste), 15:20 - 17:00, budynek G (główny), sala 216
Elżbieta Czarny szczegóły
23 co druga środa (parzyste), 17:10 - 18:50, budynek G (główny), sala 105
Aleksandra Szarek-Piaskowska, Paweł Folfas szczegóły
31 co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 102
Jarosław Janecki szczegóły
32 co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 102
Aneta Kosztowniak, Jarosław Janecki szczegóły
33 co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 102
Jarosław Janecki szczegóły
34 co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 102
Aneta Kosztowniak, Jarosław Janecki szczegóły
41 co druga środa (parzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 1
Anna Duszak szczegóły
42 co druga środa (nieparzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 1
Anna Duszak szczegóły
43 co druga środa (parzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 1
Anna Duszak szczegóły
51 co druga środa (parzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 211
Aneta Kosztowniak szczegóły
52 co druga środa (nieparzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 211
Aneta Kosztowniak, Lidia Dzierżek szczegóły
53 co druga środa (parzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 211
Aneta Kosztowniak szczegóły
54 co druga środa (nieparzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 211
Aneta Kosztowniak szczegóły
61 co druga środa (parzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 216
Łukasz Kuryłowicz szczegóły
62 co druga środa (nieparzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 216
Łukasz Kuryłowicz szczegóły
63 co druga środa (parzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 216
Łukasz Kuryłowicz szczegóły
64 co druga środa (nieparzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 216
Łukasz Kuryłowicz szczegóły
65 co druga środa (parzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 217
Marietta Janowicz-Lomott szczegóły
66 co druga środa (nieparzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 217
Marietta Janowicz-Lomott szczegóły
67 co druga środa (parzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 217
Marcin Grzelak szczegóły
68 co druga środa (nieparzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 217
Marcin Grzelak szczegóły
71 co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 107
Barbara Cieślik szczegóły
72 co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00, budynek A, sala 107
Małgorzata Knauff szczegóły
73 co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 107
Barbara Cieślik szczegóły
74 co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 107
Małgorzata Knauff szczegóły
75 co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50, budynek A, sala 105
Marek Kapera szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0