Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język II niemiecki w biznesie i ekonomii (3. semestr) 102430-D
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2023/24

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Przedsiębiorstwa w Niemczech, zasady funkcjonowania, pozyskiwanie środków na funkcjonowanie przedsiębiorstw, ich rola dla gospodarki Niemiec

Czynniki wyboru lokalizacji przedsiębiorstw

Gospodarka wolnorynkowa, gospodarka centralnie planowana kontra społeczna gospodarka rynkowa

Korespondencja handlowa (wprowadzenie, zapytanie ofertowe, oferta)

Aktualności społeczno-ekonomiczne i polityczne

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 103
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 107
Dorota Maciejuk, Katarzyna Karwowska szczegóły
3 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 216
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 216
Małgorzata Stanisławska szczegóły
4 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
Małgorzata Stanisławska szczegóły
5 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 233
Agnieszka Dyl szczegóły
6 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
Agnieszka Dyl szczegóły
7 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 236
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 231
Sylwia Bochenek-Roik szczegóły
8 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 236
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
Sylwia Bochenek-Roik szczegóły
9 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 5C
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 105
Sylwia Zawitaj-Jerzewska szczegóły
10 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Sylwia Zawitaj-Jerzewska szczegóły
11 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 107
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 230
Grażyna Szurczak szczegóły
12 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 230
Grażyna Szurczak szczegóły
13 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 215
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 325
Jolanta Jasińska-Dunalewicz szczegóły
14 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 225
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
Ewa Michalik szczegóły
15 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 224
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 116
Justyna Cholewa szczegóły
16 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 224
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 116
Justyna Cholewa szczegóły
17 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 225
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 115
Ewa Michalik szczegóły
19 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 106
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 225
Izabella Kaczor szczegóły
20 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 106
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 225
Izabella Kaczor szczegóły
21 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 36
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 115
Justyna Meder szczegóły
22 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 214
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Emilia Dąbrowska szczegóły
23 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 214
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 213
Emilia Dąbrowska szczegóły
24 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
Renata Suszczyńska, Dorota Maciejuk szczegóły
25 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 216
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 215
Magdalena Makowska szczegóły
26 każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 215
Magdalena Makowska szczegóły
27 każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 116
każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 224
Renata Jagaczewska, Diana Rezner szczegóły
28 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
szczegóły
3050 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Renata Nowicka szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0