Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język I angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) 101120-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2023/24

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Produkcja i logistyka - nowoczesne metody produkcji i dystrybucji

Jakość produktu i usług: systemy jakości, dobra i zła jakość

Produkt: opracowanie pomysłu na produkt, wprowadzenie produktu na rynek, cykl życia produktu, budowanie marki.

Marketing i reklama: kompozycja marketingowa, formy promocji i reklamy

Korespondencja handlowa: zapytania ofertowe.

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Korespondencja handlowa: zapytania ofertowe

Interpretacja danych liczbowych

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
Beata Majczak szczegóły
2 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
Beata Majczak szczegóły
3 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 214
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
4 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 214
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
5 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Aneta Łątka szczegóły
6 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Aneta Łątka szczegóły
7 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3C
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
Aneta Piwko szczegóły
8 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 3C
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
Aneta Piwko szczegóły
9 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
10 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 211
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
11 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3C
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
12 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 3C
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
13 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4A
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Anna Grabiec szczegóły
14 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4A
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Anna Grabiec szczegóły
15 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Aleksandra Czajka szczegóły
16 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
Aleksandra Czajka szczegóły
17 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Ewa Pobierzyn szczegóły
18 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Ewa Pobierzyn szczegóły
19 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 44
Monika Janik szczegóły
20 każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 44
każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Monika Janik szczegóły
21 każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3A
każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
Magdalena Mazurek szczegóły
22 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 3A
Magdalena Mazurek szczegóły
23 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Anna Annovi szczegóły
24 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Anna Annovi szczegóły
25 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 214
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
26 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 214
Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
27 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
Justyna Tanajewska szczegóły
28 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Justyna Tanajewska szczegóły
29 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 45
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 210
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
30 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
31 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Aleksandra Karwacka szczegóły
32 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
Aleksandra Karwacka szczegóły
33 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
34 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
35 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 106
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
Renata Nowicka szczegóły
36 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 106
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
Renata Nowicka szczegóły
37 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 111
Małgorzata Michalak szczegóły
38 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 111
Małgorzata Michalak szczegóły
39 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 111
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Nina Ziółkowska szczegóły
40 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 111
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
Nina Ziółkowska szczegóły
41 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 2E
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
Bartosz Kraszewski szczegóły
42 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2E
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
Bartosz Kraszewski szczegóły
43 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
Ewa Kaliszuk szczegóły
44 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 012
Ewa Kaliszuk szczegóły
45 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 37
Joanna Tofil szczegóły
46 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 37
Joanna Tofil szczegóły
47 każdy wtorek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
każdy piątek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Monika Abbas szczegóły
48 każdy wtorek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
każdy piątek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
Monika Abbas szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0