Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) rozszerzony 201140-S
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2022/23

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 14
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Techniki wyceny wartości akcji

Współczesne sposoby inwestowania

HR: ocena pracownika

HR: wynagrodzenia i świadczenia

Technologiczne wyzwania współczesnego świata

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przygotowanie do egzaminu końcowego

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Magdalena Mazurek szczegóły
2 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Bartosz Kraszewski, Nina Ziółkowska szczegóły
3 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5B
Aneta Piwko szczegóły
4 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 44
Beata Majczak szczegóły
5 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
Aneta Łątka szczegóły
6 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
Aleksandra Czajka szczegóły
7 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5D komp
Jolanta Jaworowska szczegóły
8 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Halina Olczyk szczegóły
9 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Ewa Pobierzyn szczegóły
10 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 214
Anna Majewska szczegóły
11 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
Dorota Miller szczegóły
12 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
Barbara Adam szczegóły
13 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
Maciej Huczko szczegóły
14 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Magdalena Florek szczegóły
15 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
17 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
Aleksandra Tomczyk szczegóły
18 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Katarzyna Galicka, Aneta Górecka szczegóły
19 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
Monika Abbas szczegóły
20 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
21 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
Alona Bieniek szczegóły
22 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
Edyta Karpiuk szczegóły
23 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Anna Annovi szczegóły
24 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
Ewa Kaliszuk szczegóły
25 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
Joanna Tofil szczegóły
26 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 460
Magdalena Wierzbicka szczegóły
27 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
Iwona Gajko-Sieklicka, Katarzyna Galicka szczegóły
28 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3C
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
29 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 3
Justyna Tanajewska szczegóły
30 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 463
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
31 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 462
Małgorzata Zamojska-Kowal szczegóły
32 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 37
Dominik Rudkowski szczegóły
33 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
Monika Janik szczegóły
34 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
Małgorzata Michalak szczegóły
35 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
Anna Grabiec szczegóły
36 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5C
Anna Gelo szczegóły
37 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 49/50
Arco Van Ieperen szczegóły
38 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 465
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
39 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Aleksandra Karwacka szczegóły
40 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 459
Anna Mahmud szczegóły
41 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 212
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
42 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5E
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
43 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 36
Katarzyna Staniszewska szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Aleksandra Czajka szczegóły
3001 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
3050 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Aleksandra Czajka szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności mapa serwisu USOSweb 7.0.4.0