Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony 201120-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2022/23

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Twórcza destrukcja - wyzwania współczesnego biznesu

Techniki wyceny wartości akcji i współczesne sposoby inwestowania

Źródła nowych funduszy i zarządzanie płynnością finansową przedsiębiorstwa

Turystyka i jej wpływ na gospodarkę

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przygotowanie do egzaminu końcowego

HR: wynagrodzenia i świadczenia, ocena pracownika

Zarządzanie sytuacjami konfliktowymi

Postawa przedsiębiorcza i rozwój osobisty

Ustne tłumaczenie a vista krótkich wiadomości prasowych

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Dorota Miller szczegóły
2 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
3 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
Aneta Piwko szczegóły
4 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
Anna Gelo szczegóły
5 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Aneta Łątka szczegóły
6 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
Magdalena Mazurek szczegóły
7 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
8 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 43
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 211
Anna Majewska szczegóły
9 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 224
Beata Majczak szczegóły
11 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 103
Aleksandra Karwacka, Aleksandra Czajka szczegóły
13 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 230
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
14 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 230
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
15 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 211
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
Alona Bieniek szczegóły
16 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 219
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212
Katarzyna Staniszewska szczegóły
17 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2C
Bartosz Kraszewski szczegóły
18 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
Katarzyna Galicka szczegóły
19 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
Edyta Karpiuk szczegóły
20 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
Justyna Tanajewska szczegóły
21 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
Ewa Pobierzyn szczegóły
22 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Anna Grabiec szczegóły
23 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
Nina Ziółkowska szczegóły
24 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 112
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 112
Jolanta Jaworowska szczegóły
25 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 208
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 117
Aleksandra Czajka szczegóły
26 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 102
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
Anna Grabiec szczegóły
27 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 012
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 107
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
28 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 217
Ewa Pobierzyn szczegóły
29 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 107
Izabela Godlewska szczegóły
30 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 114
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 103
Aleksandra Karwacka szczegóły
31 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 43
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 211
Anna Majewska szczegóły
32 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 214
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 36
Anna Mahmud szczegóły
33 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 116
Edyta Karpiuk szczegóły
35 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 316
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 207
Aneta Górecka szczegóły
36 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 115
Justyna Tanajewska szczegóły
37 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 210
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
Nina Ziółkowska szczegóły
38 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 209
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 210
Katarzyna Galicka szczegóły
39 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 301
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 214
Magdalena Florek szczegóły
40 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 324
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 37
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
41 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 230
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 105
Olga Boguś-Duszczyk szczegóły
42 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 231
Maciej Huczko szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0