Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski w biznesie i ekonomii (1. semestr) rozszerzony 201110-D
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2022/23

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Umiejętności biznesowe - prezentacje

Sektory gospodarki, rodzaje firm, rozwój firmy, gospodarka o obiegu zamkniętym (circular economy)

Strategia firmy: centralizacja i decentralizacja decyzji, analiza SWOT

Innowacyjność w gospodarce i zarządzaniu

Innowacyjność w gospodarce i zarządzaniu - wydajność systemów produkcji

Nowoczesne techniki perswazji w reklamie i promocji

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Budowanie relacji z klientem

Globalne problemy współczesnego świata

Umiejętność ustnego tłumaczenia a vista (wiadomości prasowe)

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Dorota Miller szczegóły
2 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
3 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 322
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
Aneta Piwko szczegóły
4 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
Anna Gelo szczegóły
5 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 107
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Aneta Łątka szczegóły
6 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
Magdalena Mazurek szczegóły
7 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
8 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 211
Anna Majewska szczegóły
9 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 224
Beata Majczak szczegóły
10 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
Anna Annovi szczegóły
11 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Aleksandra Karwacka, Aleksandra Czajka szczegóły
12 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
Ewa Kaliszuk szczegóły
13 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
14 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 230
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
15 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 211
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
Alona Bieniek szczegóły
16 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 219
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212
Katarzyna Staniszewska szczegóły
17 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2C
Bartosz Kraszewski szczegóły
18 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
Magdalena Florek szczegóły
19 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 212
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
Edyta Karpiuk szczegóły
20 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 115
Justyna Tanajewska szczegóły
21 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
Ewa Pobierzyn szczegóły
22 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Anna Grabiec szczegóły
23 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 225
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 116
Dorota Maciejuk szczegóły
24 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 112
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 103
Jolanta Jaworowska szczegóły
25 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 208
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 117
Aleksandra Czajka szczegóły
26 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 102
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
Anna Grabiec szczegóły
27 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 316
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 107
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
28 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 217
Ewa Pobierzyn szczegóły
29 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 2C
Bartosz Kraszewski szczegóły
30 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 114
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 012
Aleksandra Karwacka, Anna Annovi szczegóły
31 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 236
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 211
Anna Majewska szczegóły
32 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 205
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 36
Anna Mahmud szczegóły
33 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 116
Monika Abbas szczegóły
34 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 207
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 114
Magdalena Wierzbicka szczegóły
35 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 231
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 207
Aneta Górecka szczegóły
36 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 115
Justyna Tanajewska szczegóły
37 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 210
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
Nina Ziółkowska szczegóły
38 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 4C
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 4C
Aneta Piwko szczegóły
39 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 209
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 210
Magdalena Florek szczegóły
40 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 324
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 210
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
41 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 230
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 105
Olga Boguś-Duszczyk szczegóły
42 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 231
Maciej Huczko szczegóły
43 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 107
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 208
Edyta Karpiuk szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0