Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język I angielski w biznesie i ekonomii (4. semestr) 101140-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2022/23

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Struktura rynku, udział w rynku, przewaga konkurencyjna

Fuzje i przejęcia: powody, ograniczenia (urzędy antymonopolowe - rola, działanie)

Cykl koniunkturalny: przyczyny, zależności

Społeczna odpowiedzialność biznesu (CSR): interesariusze, ekonomia a ekologia

Handel międzynarodowy: zalety i wady wolnego handlu, globalizacja

Korespondencja handlowa: reklamacje i zażalenia

Korespondencja handlowa: reklamacje i zażalenia

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przygotowanie do egzaminu końcowego

Przekład tekstu pisanego

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
3 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
4 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 205
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 211
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
5 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
Anna Grabiec szczegóły
6 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 102
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 233
Anna Grabiec szczegóły
7 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 116
Ewa Pobierzyn szczegóły
8 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 112
Ewa Pobierzyn szczegóły
9 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 224
Beata Majczak szczegóły
10 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 224
Beata Majczak szczegóły
11 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 37
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
12 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 324
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 37
Kamila Hejnrych-Michalak szczegóły
15 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Aleksandra Czajka szczegóły
16 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 117
Aleksandra Czajka szczegóły
17 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 4C
Aneta Piwko szczegóły
18 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 4C
Aneta Piwko szczegóły
19 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 233
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Aleksandra Tomczyk szczegóły
20 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 233
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 213
Aleksandra Tomczyk szczegóły
21 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
Nina Ziółkowska szczegóły
23 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
Anna Annovi szczegóły
24 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 231
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 217
Anna Annovi szczegóły
25 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
Magdalena Wierzbicka szczegóły
26 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 207
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 114
Magdalena Wierzbicka szczegóły
27 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
Justyna Tanajewska szczegóły
28 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 115
Justyna Tanajewska szczegóły
29 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek C, sala 2C
Bartosz Kraszewski szczegóły
30 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek C, sala 2C
Bartosz Kraszewski szczegóły
31 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 103
Aleksandra Karwacka szczegóły
32 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 114
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 103
Aleksandra Karwacka szczegóły
33 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Joanna Tofil szczegóły
34 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 105
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 1
Joanna Tofil szczegóły
35 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Katarzyna Galicka szczegóły
36 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 209
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 210
Katarzyna Galicka szczegóły
37 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Aneta Łątka szczegóły
38 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 107
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 208
Aneta Łątka szczegóły
39 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek W, sala 43
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 211
Anna Majewska szczegóły
40 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek W, sala 43
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 211
Anna Majewska szczegóły
41 każdy czwartek, 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
każdy poniedziałek, 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
Ewa Kaliszuk szczegóły
42 każdy czwartek, 11:40 - 13:20, budynek G (główny), sala 211
każdy poniedziałek, 11:40 - 13:20, budynek A, sala 209
Ewa Kaliszuk szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
3001 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Grabiec szczegóły
3050 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.1.0