Mikroekonomia II 110510-D
Ćwiczenia (CW)
Semestr letni 2021/22
Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)
Grupy zajęciowe
Grupa | Termin(y) | Prowadzący | Akcje |
---|---|---|---|
11 |
co druga środa (parzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 230 |
Aleksandra Szarek-Piaskowska |
|
12 |
co druga środa (parzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 230 |
Aleksandra Szarek-Piaskowska |
|
13 |
co druga środa (nieparzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 230 |
Elżbieta Czarny |
|
14 |
co druga środa (nieparzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 230 |
Paweł Folfas |
|
21 |
co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00,
budynek A,
sala 218 |
Marek Kapera |
|
22 |
co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50,
budynek A,
sala 218 |
Marek Kapera |
|
23 |
co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00,
budynek A,
sala 218 |
Małgorzata Knauff |
|
24 |
co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50,
budynek A,
sala 218 |
Małgorzata Knauff |
|
31 |
co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 012 |
Ireneusz Dąbrowski, Aneta Kosztowniak |
|
32 |
co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 012 |
Ireneusz Dąbrowski, Aneta Kosztowniak |
|
33 |
co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 012 |
Ireneusz Dąbrowski, Aneta Kosztowniak |
|
41 |
co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 107 |
Lidia Dzierżek |
|
42 |
co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 107 |
Miłosz Rojek |
|
43 |
co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 107 |
Lidia Dzierżek |
|
44 |
co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 107 |
Miłosz Rojek |
|
51 |
co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 324 |
Adam Rogoda |
|
52 |
co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 324 |
Adam Rogoda |
|
53 |
co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 324 |
Adam Rogoda |
|
54 |
co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 324 |
Adam Rogoda |
|
61 |
co drugi wtorek (parzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 105 |
Paweł Pońsko |
|
62 |
co drugi wtorek (parzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 105 |
Horacy Dębowski |
|
63 |
co drugi wtorek (nieparzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 105 |
Paweł Pońsko |
|
64 |
co drugi wtorek (nieparzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 105 |
Horacy Dębowski, Paweł Pońsko |
|
71 |
co druga środa (parzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 012 |
Marcin Grzelak |
|
72 |
co druga środa (parzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 012 |
Marcin Grzelak |
|
73 |
co druga środa (nieparzyste), 15:20 - 17:00,
budynek G (główny),
sala 012 |
Marcin Grzelak |
|
74 |
co druga środa (nieparzyste), 17:10 - 18:50,
budynek G (główny),
sala 012 |
Marcin Grzelak |
|
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.