Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski (2-gi semestr) 201160-S
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 14
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Zarządzanie ludźmi: motywacja, style przywództwa

Komunikacja i współpraca w zespole

Rozwój nowych produktów

Zarządzanie łańcuchem dostaw

Produkcja: nowoczesne systemy zarządzania produkcją

Zarządzanie jakością

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
Magdalena Mazurek 23/ szczegóły
2 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
Bartosz Kraszewski 21/ szczegóły
3 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 209
Anna Polakowska-Kapica 19/ szczegóły
4 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
Anna Gelo 25/ szczegóły
5 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 219
Aneta Łątka 19/ szczegóły
6 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
Aleksandra Czajka 24/ szczegóły
7 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Jolanta Jaworowska 17/ szczegóły
8 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 214
Halina Olczyk 22/ szczegóły
9 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5B
Ewa Pobierzyn 22/ szczegóły
10 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek W, sala 36
Anna Majewska 24/ szczegóły
11 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek W, sala 44
Dorota Miller 22/ szczegóły
12 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
Barbara Adam 20/ szczegóły
13 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
Maciej Huczko, Nina Ziółkowska 24/ szczegóły
14 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 223
Magdalena Florek 21/ szczegóły
15 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Anna Przedmojska-Glińska 25/ szczegóły
16 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 106
Renata Nowicka 21/ szczegóły
17 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
Aleksandra Tomczyk 24/ szczegóły
18 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 112
Nina Ziółkowska, Sylwia Frankowska-Twardzisz, Aneta Górecka 21/ szczegóły
19 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
Monika Abbas 21/ szczegóły
20 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 460
Renata Gołębiowska-Paroń 21/ szczegóły
21 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Alona Bieniek 23/ szczegóły
22 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 216
Edyta Karpiuk 23/ szczegóły
23 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Anna Annovi 22/ szczegóły
24 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
Ewa Kaliszuk 22/ szczegóły
25 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
Arco Van Ieperen 20/ szczegóły
26 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 104 (UTW)
Magdalena Wierzbicka 24/ szczegóły
27 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 316
Izabela Godlewska 17/ szczegóły
28 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek C, sala 3C
Agata Głogowska-Mikołajczyk 24/ szczegóły
29 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
Justyna Tanajewska 24/ szczegóły
30 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 012
Beata Dąbrowska-Janů 22/ szczegóły
31 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 9
Małgorzata Zamojska-Kowal 25/ szczegóły
32 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek W, sala 37
Dominik Rudkowski 20/ szczegóły
33 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 462
Monika Janik 24/ szczegóły
34 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
Małgorzata Michalak 20/ szczegóły
35 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Anna Grabiec 23/ szczegóły
36 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 208
Beata Majczak 22/ szczegóły
37 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
Katarzyna Staniszewska 20/ szczegóły
38 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
Iwona Gajko-Sieklicka 16/ szczegóły
39 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
Aleksandra Karwacka 21/ szczegóły
40 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
Anna Mahmud 27/ szczegóły
41 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 465
Justyna Ferenc-Lipa 28/ szczegóły
42 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 466
Aneta Piwko 26/ szczegóły
43 co druga niedziela (parzyste), 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 230
Olga Boguś-Duszczyk 24/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.