Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System UwierzytelnianiaNie jesteś zalogowany | zaloguj się
katalog przedmiotów - pomoc

Język angielski (4-ty semestr) 201140-S
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 14
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Egzamin
Zakres tematów:

Rynki finansowe: akcje, obligacje, instrumenty finansowe

Inwestowanie - giełda: zalety i wady

Zarządzanie personelem: funkcje działu HR, ocena pracownika

Rekrutacja i systemy motywacyjne

Systemy IT w biznesie

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przygotowanie do egzaminu końcowego

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Miejsca Akcje
1 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
Magdalena Mazurek 18/ szczegóły
2 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
Bartosz Kraszewski 19/ szczegóły
3 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 209
Anna Polakowska-Kapica 17/ szczegóły
4 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Anna Gelo 20/ szczegóły
5 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
Aneta Łątka 19/ szczegóły
6 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 232
Aleksandra Czajka 20/ szczegóły
7 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
Jolanta Jaworowska 19/ szczegóły
8 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 214
Halina Olczyk 18/ szczegóły
9 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 5B
Ewa Pobierzyn 18/ szczegóły
10 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 36
Anna Majewska 19/ szczegóły
11 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 44
Dorota Miller 18/ szczegóły
12 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
Barbara Adam 20/ szczegóły
13 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
Maciej Huczko, Nina Ziółkowska 19/ szczegóły
14 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 223
Magdalena Florek 21/ szczegóły
15 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 225
Anna Przedmojska-Glińska 19/ szczegóły
16 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 106
Renata Nowicka 21/ szczegóły
17 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Joanna Tofil, Aleksandra Tomczyk 21/ szczegóły
18 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Nina Ziółkowska, Sylwia Frankowska-Twardzisz, Aneta Górecka 22/ szczegóły
19 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Monika Abbas 23/ szczegóły
20 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 460
Renata Gołębiowska-Paroń 20/ szczegóły
21 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Alona Bieniek 22/ szczegóły
22 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
Edyta Karpiuk 17/ szczegóły
23 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Anna Annovi 23/ szczegóły
24 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
Ewa Kaliszuk 20/ szczegóły
25 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Arco Van Ieperen 19/ szczegóły
26 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 104 (UTW)
Magdalena Wierzbicka 20/ szczegóły
27 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 316
Izabela Godlewska 20/ szczegóły
28 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 3C
Agata Głogowska-Mikołajczyk 23/ szczegóły
29 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 1
Justyna Tanajewska 22/ szczegóły
30 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
Beata Dąbrowska-Janů 17/ szczegóły
31 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 9
Małgorzata Zamojska-Kowal 22/ szczegóły
32 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 37
Dominik Rudkowski 19/ szczegóły
33 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 462
Monika Janik 18/ szczegóły
34 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
Małgorzata Michalak 19/ szczegóły
35 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Anna Grabiec 20/ szczegóły
36 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
Beata Majczak 23/ szczegóły
37 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
Katarzyna Staniszewska 19/ szczegóły
38 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
Iwona Gajko-Sieklicka 21/ szczegóły
39 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
Aleksandra Karwacka 21/ szczegóły
40 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 324
Anna Mahmud 20/ szczegóły
41 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 465
Justyna Ferenc-Lipa 20/ szczegóły
42 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 466
Aneta Piwko 18/ szczegóły
43 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 230
Olga Boguś-Duszczyk 19/ szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Aneta Górecka 4/ szczegóły
3001 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Monika Janik 5/ szczegóły
3050 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Aneta Górecka 2/ szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.