Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski w biznesie i ekonomii (3. semestr) rozszerzony 201130-S
Ćwiczenia (CW) Semestr zimowy 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 14
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Strategie marketingowe i rozwój produktu

Segmentacja rynku

Dystrybucja i promocja

Budowanie relacji z klientem

Rachunkowość i zestawienia finansowe

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 211
Magdalena Mazurek szczegóły
2 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 207
Bartosz Kraszewski szczegóły
3 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 3
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
4 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 210
Anna Gelo szczegóły
5 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 219
Aneta Łątka szczegóły
6 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 107
Aleksandra Czajka szczegóły
7 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 216
Jolanta Jaworowska szczegóły
8 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 214
Halina Olczyk szczegóły
9 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 116
Ewa Pobierzyn szczegóły
10 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 62
Anna Majewska szczegóły
11 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 44
Dorota Miller, Joanna Tofil szczegóły
12 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 114
Barbara Adam szczegóły
13 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 217
Maciej Huczko, Sylwia Frankowska-Twardzisz szczegóły
14 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 223
Magdalena Florek szczegóły
15 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 463
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
16 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 106
Renata Nowicka szczegóły
17 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 105
Aleksandra Tomczyk szczegóły
18 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 112
Aneta Górecka szczegóły
19 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 213
Monika Abbas szczegóły
20 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 460
Renata Gołębiowska-Paroń szczegóły
21 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 107
Alona Bieniek szczegóły
22 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 216
Edyta Karpiuk szczegóły
23 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 208
Anna Annovi szczegóły
24 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 231
Ewa Kaliszuk szczegóły
25 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 205
Arco Van Ieperen szczegóły
26 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 104 (UTW)
Magdalena Wierzbicka szczegóły
27 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 316
Izabela Godlewska szczegóły
28 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 102
Agata Głogowska-Mikołajczyk szczegóły
29 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 105
Justyna Tanajewska szczegóły
30 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 012
Beata Dąbrowska-Janů szczegóły
31 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 9
Małgorzata Zamojska-Kowal szczegóły
32 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek W, sala 37
Dominik Rudkowski szczegóły
33 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 462
Monika Janik szczegóły
34 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 115
Małgorzata Michalak szczegóły
35 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 117
Anna Grabiec szczegóły
36 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 208
Beata Majczak szczegóły
37 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 218
Agnieszka Mikołajewska szczegóły
38 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 301
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
39 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek A, sala 8
Aleksandra Karwacka szczegóły
40 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek C, sala 2B(Laptop)
Anna Mahmud szczegóły
41 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 465
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
42 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 466
Aneta Piwko szczegóły
43 co druga niedziela (parzyste), 9:50 - 11:30, budynek G (główny), sala 230
Olga Boguś-Duszczyk szczegóły
3000 (brak danych), (budynek nieznany), (sala nieznana)
Magdalena Mazurek szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0