Szkoła Główna Handlowa w Warszawie - Centralny System Uwierzytelniania
Strona główna

Język angielski w biznesie i ekonomii (2. semestr) rozszerzony 201120-D
Ćwiczenia (CW) Semestr letni 2021/22

Informacje o zajęciach (wspólne dla wszystkich grup)

Liczba godzin: 60
Limit miejsc: (brak limitu)
Zaliczenie: Ocena
Zakres tematów:

Twórcza destrukcja - wyzwania współczesnego świata

Rynki finansowe: instrumenty finansowe, inwestowanie

Rachunkowość i sprawozdania finansowe

Turystyka i jej wpływ na gospodarkę

Aktualne wydarzenia ekonomiczno-społeczne i polityczne

Przygotowanie do egzaminu końcowego

Zarządzanie personelem: rekrutacja, systemy motywacyjne, ocena pracownika

Zarządzanie sytuacjami konfliktowymi

Postawa przedsiębiorcza i rozwój osobisty

Grupy zajęciowe

zobacz na planie zajęć

Grupa Termin(y) Prowadzący Akcje
1 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 224
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 45
Dominik Rudkowski szczegóły
2 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 2C
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 114
Maciej Huczko szczegóły
3 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 117
Magdalena Wierzbicka szczegóły
4 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 218
Alona Bieniek szczegóły
6 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 231
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
7 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek W, sala 62
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 210
Magdalena Mazurek szczegóły
8 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 210
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 4C
Bartosz Kraszewski szczegóły
9 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 207
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
Olga Boguś-Duszczyk szczegóły
10 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 208
Ewa Kaliszuk szczegóły
11 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 216
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
Katarzyna Staniszewska szczegóły
12 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 102
Barbara Adam szczegóły
13 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 233
Anna Przedmojska-Glińska szczegóły
14 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 236
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 213
Justyna Ferenc-Lipa szczegóły
15 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 8
Magdalena Florek szczegóły
16 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek C, sala 5C
Aneta Piwko szczegóły
17 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 105
Dorota Maciejuk szczegóły
18 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 105
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 217
Anna Gelo szczegóły
19 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 325
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 1
Justyna Tanajewska szczegóły
20 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 214
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 205
Aneta Łątka szczegóły
21 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek A, sala 301
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 324
Anna Mahmud szczegóły
22 każdy czwartek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 211
każdy poniedziałek, 8:00 - 9:40, budynek G (główny), sala 107
Dorota Miller szczegóły
25 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 8
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 112
Iwona Gajko-Sieklicka szczegóły
26 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 218
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 233
Anna Grabiec szczegóły
28 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 2C
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 209
Maciej Huczko szczegóły
29 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 1
Jolanta Jaworowska szczegóły
30 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 212
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek C, sala 4C
Bartosz Kraszewski szczegóły
31 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 1
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 324
Aleksandra Czajka szczegóły
32 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 216
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 232
Agnieszka Mikołajewska, Anna Mahmud szczegóły
33 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 107
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 210
Ewa Pobierzyn szczegóły
34 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 231
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 301
Anna Polakowska-Kapica szczegóły
35 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 324
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 219
Aneta Piwko, Aneta Górecka szczegóły
36 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 216
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 216
Justyna Tanajewska szczegóły
37 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 211
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 325
Alona Bieniek szczegóły
38 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 62
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 210
Magdalena Mazurek szczegóły
39 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 224
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek W, sala 45
Dominik Rudkowski szczegóły
40 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 105
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 217
Anna Gelo szczegóły
41 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 117
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 223
Edyta Karpiuk szczegóły
42 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 114
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 114
Nina Ziółkowska szczegóły
43 każdy czwartek, 13:30 - 15:10, budynek G (główny), sala 208
każdy poniedziałek, 13:30 - 15:10, budynek A, sala 117
Magdalena Wierzbicka szczegóły
Opisy przedmiotów w USOS i USOSweb są chronione prawem autorskim.
Właścicielem praw autorskich jest Szkoła Główna Handlowa w Warszawie.
al. Niepodległości 162
02-554 Warszawa
tel: +48 22 564 60 00 http://www.sgh.waw.pl/
kontakt deklaracja dostępności USOSweb 7.0.3.0